9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

США передали Україні військової допомоги на 25 мільйонів доларів

Український “Відділ оборонного співробітництва” отримав чергову партію військової допомоги від Уряду Сполучених Штатів Америки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

США передали військову допомогу Збройним силам України загальною вартістю понад 25 мільйонів доларів для використання у зоні ООС. В перелік входять пристрої нічного бачення, тепловізори, рації та медичне обладнання, повідомило Посольство США в Україні.

“Попри COVID-19, ми продовжуємо надавати Україні допомогу в галузі безпеки! Цього тижня Відділ оборонного співробітництва отримав пристрої нічного бачення, тепловізори, рації та медичне обладнання загальною вартістю понад 25 мільйонів доларів для використання у зоні ООС”, – відзначили в пресслужбі Посольства.

“США рішуче стоять на боці України у підтримці її суверенітету та територіальної цілісності перед лицем російської агресії”, – додали американські дипломати.

Варто нагадати, що попри неодноразові заходи з надання Урядом США військової допомоги для захисту від агресії РФ на сотні мільйонів доларів, Україна також почала й закупівлю необхідного озброєння за власний кошт. Зокрема, за словами посла України в США Володимира Єльченко, у цьому році Україна планує замовити та отримати з США три великих партій озброєння для Збройних сил.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають