9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

США передадуть Україні системи для боротьби з безпілотниками

Сполучені Штати передадуть ЗСУ сучасні антидронові системи у рамках Ініціативи сприяння безпеці України.

За даними американського видання AP News, йдеться про 12 систем Titan. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Системи увійшли у черговий пакет допомоги на 1,1 мільярда доларів. Про нього учора повідомив Пентагон.

Комплекс Titan C-UAS від виробника BlueHalo призначений для боротьби з дронами військового класу.

Система аналізує БПЛА, який потрібно знешкодити та підбирає найефективніші методи боротьби з ним. Розробники забезпечили систему автоматизованим механізмом прийняття рішень.

Titan C-UAS визначає тип літального апарату та вибирає кращі методи для виведення його з ладу. Радіус виявлення комплексу становить 3 км, а радіус знешкодження загроз – 1,5 км.

blank
Комплекс для боротьби з БПЛА Titan C-UAS від BlueHalo

Один комплекс – це масивний блок з антенами та окремим пультом управління. Titan може працювати без втручання оператора і не вимагає особливих знань від військових: вони можуть не розбиратися у різновидах радіочастот, які використовуються для управління дронами.

Система проста в експлуатації: виробник заявляє, що комплекс можна розгорнути та налаштувати всього за п’ять хвилин.

Titan надає оператору інформацію в режимі реального часу, ідентифікуючи та класифікуючи окремий безпілотний літальний апарат або рій дронів, що наближається.

Антидроновий комплекс вибірково застосовує точні контрзаходи й змушує ворожий БПЛА приземлитися або повернутися на місце запуску.

У роботі ця система використовує машинне навчання, елементи штучного інтелекту й апаратні технології, визначені програмним забезпеченням.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають