9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

США передадуть Україні спеціальні машини вогневої підтримки на базі М2 Bradley

США передадуть Україні 4 машини вогневої підтримки на базі бойової машини піхоти Bradley.

Про це йдеться у переліку оголошеної допомоги вартістю 460 мільйонів доларів, передає Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Офіційне позначення – M7 Bradley Fire Support Team (BFIST). Ця машина створена на базі M2A2 Bradley ODS.

На M7 BFIST замість ПТРК TOW встановлене обладнання для визначення цілі. Ця машина може виявляти цілі на відстані до 20 км.

Бронезахист машини дозволяє безпечно для екіпажу проводити розвідку та цілевказання, також M7 перевозить спеціальне переносне обладнання для спостереження.

blank
M7 Bradley Fire Support Team Фото з відкритих джерел

M7 має вбудовану систему управління боєм з GPS та інерційну навігаційну систему. Вона визначає розташування транспортного засобу на карті, а також координати цілей.

M7 BFIST передає інформацію найближчим артилерійським підрозділам за допомогою цифрової системи управління.

Машина може наводити вогонь по цілі стандартними 155-мм артилерійськими снарядами. У випадку з керованими боєприпасами ціль підсвічується лазерним променем, тому її легше і знайти, й уразити. Крім того, бронемашина може коригувати вогонь артилерії під час руху.

Екіпаж M7 BFIST – 4 особи, включаючи командира, навідника, водія та спостерігача.

Машина має 25-мм гармату Bushmaster, яка може уражати цілі осколково-фугасними та бронебійними снарядами. Також є кулемет калібру 7,62 мм.

Передня броня M7 Bradley витримує влучання 30-мм бронебійних боєприпасів. Корпус захищений від вогню великокаліберних кулеметів калібру 14,5 мм. Також на машині може бути встановлений додатковий динамічний захист. M7 має таку саму мобільність, живучість і характеристики на полі бою, як і БМП M2A2 Bradley.

blank
M7 Bradley Fire Support Team Фото з відкритих джерел

M7 BFIST існує в кількох варіантах. M7A1 – позначення передсерійної машини. M7A2 – позначення, яке іноді використовується для базової версії.

M7A3 – це уже модернізований варіант, який має подібні вдосконалення, як і бойова машина піхоти M2A3 Bradley. Він оснащений динамічною бронею нового покоління та новою системою навігації.

M7A4 – має аналогічні вдосконалення, як і бойові машини піхоти M2A4 Bradley. На ньому встановлено новий двигун та покращені електронні системи. У 2018 році було укладено контракт на модернізацію деяких передових машин спостереження M7 до останнього стандарту M7A4.

M3A3 BFiST — це позначення броньованої розвідувальної машини M3 Bradley, переробленої на передову машину спостереження. Проте виготовили лише кілька таких прототипів і цей автомобіль так і не вийшов у виробництво.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають