9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Грудня, 2023

США готує до передачі Україні бронетранспортери М113

У Сполучених Штатах Америки готують до передачі Україні гусеничні бронетранспортери M113.

Інформацію про підготовку бронетехніки 27 квітня, оприлюднили у Міністерстві оборони США, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Американська техніка проходить перевірку та технічне обслуговування.

У повідомленні зазначено, що військові Національної гвардії штату Індіана підготували для передачі Збройним Силам України певну кількість бронетранспортерів M113 в рамках ініціативи США щодо підтримки України у захисті від російського вторгнення.

Гвардійці перевірили, відремонтували та випробували M113, щоб переконатися, що вони повністю справні та готові до передачі.

Довідка

Легкий універсальний плаваючий М113 був створений у 1960-х роках. Він є основним гусеничним бронетранспортером, який перебуває на озброєнні механізованих військ армії США.

blank
БТР М113-А3

Його екіпаж складається із двох осіб: механіка-водія та командира. М113 здатний перевозити десантне відділення чисельністю до 11 осіб, а також служити основою для кількох десятків спеціалізованих машин.

У початковій комплектації був озброєний 12,7-міліметровим кулеметом та оснащений бензиновим двигуном. Згодом був декілька разім модернізований.

Останні новини:

Зараз читають