9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

США доставили 90 тонн летальної зброї до України (Фото)

До України в аеропорт Бориспіль прибув перший літак з 90 тоннами летальної зброї для ЗСУ від Сполучених Штатів Америки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення посольства США в Україні.

Перша з кількох партій пакету безпекової допомоги Збройним силам України на суму 200 мільйонів доларів США, який був ухвалений президентом Байденом у грудні, вранці 22 січня прибула до київського аеропорту Бориспіль.

blank
Партія летальної зброї для ЗСУ. Фото: U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Допомога включає близько 200 тис. фунтів (90 тонн) летальної зброї, зокрема боєприпаси підрозділів Збройних сил України на лінії фронту.

“Це демонструє тверду відданість Сполучених Штатів суверенному праву України на самооборону”, – зазначають в американському диппредставництві.

blank
Партія летальної зброї для ЗСУ. Фото: U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Минулого року Сполучені Штати надали Україні безпекову допомогу на суму понад 650 мільйонів доларів, включаючи цей пакет допомоги, і понад 2,7 мільярда доларів США безпекової допомоги загалом з 2014 року.

“Сполучені Штати продовжуватимуть надавати таку допомогу для підтримки Збройних сил України, підтримуючи їх у невпинному захисті суверенітету та територіальної цілісності України від російської агресії”, – зазначає пресслужба посольства.

Американська сторона також зазначає, що президент Сполучених Штатів Джо Байден повідомив президенту Путіну, у разі подальшого вторгнення Росії в Україну Сполучені Штати нададуть Україні набагато більше обладнання для оборони на додаток до того, що вже було надіслано.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають