9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Запуск ракети-носія Antares з першим ступенем українського виробництва та кораблем Cygnus (онлайн)

17 листопада об 11:01 за київським часом відбудеться запуск ракети-носія Antares з кораблем Cygnus NG-10.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Antares виведе на орбіту космічний корабель Cygnus, який доставить на висоту 400 км більше 3,5 тонн вантажу. Далі він зістикується з МКС.

Корабель підвищеної місткості Cygnus закине на станцію понад 3,5 тонни вантажу, в тому числі матеріали для наукових досліджень, обладнання для МКС, речі для екіпажу, кубсати, та їжу.

Прямий ефір з пускового майданчика LP-0A комерційного космодрому MARS на півострові Делмарва в американському штаті Віргінія.

Ракета-носій Antares оснащена першим ступенем українського виробництва, що збирається на підприємстві “Південмаш” у Дніпрі.

Для роботи по першому ступеню Antares був укладений контракт з ДП КБ “Південне”, розробником ракет космічного призначення серії “Зеніт”. Ділянка робіт “Південного” включає основний етап робіт з паливними баками і пов’язаним з ними обладнанням. Основним завданням КБ “Південне” є розробка та контроль виготовлення на заводі Південмаш ємностей для палива, баків високого тиску, клапанів, давачів, системи подачі пального та живлення, труб, дротів та іншого пов’язаного з ними обладнання. Як і РН “Зеніт”, Antares має 3,9 метра в діаметрі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають