9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Як виглядатиме запуск української ракети “Циклон-4М” у Канаді

Канадська космічна компанія Maritime Launch Services (MLS), яка проводить екологічну доповідь для провінції Нова Шотландія, випустила анімацію свого пропонованого космодрому.

Анімація, яка супроводжується місцевою музикою, направляє користувача через різні пропоновані об’єкти, включаючи інтеграцію корисного навантаження на українській ракеті “Циклон-4М”. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на SpaceQ.

У серпні провінція попросила MLS провести додатковий фокус-звіт, який «розгляне потенційний вплив Проекту на: водні ресурси, грунт, якість повітря, місце проживання риб, райони і парки, відходи управління, здоров’я людини і планування на випадок непередбачених обставин. Maritime Launch Services Ltd. матиме рік, щоб надати необхідну кількість друкованих копій для поширення в Секторі EA і електронну копію фокусного звіту. Відділення EA повідомить громадськість про випуск фокусного звіту для огляду. Пройде 30-денний публічний огляд, як тільки фокус-звіт буде опублікований для громадськості».

MLS сподівається, що звіт про фокусі буде завершено і схвалено вчасно для початку будівництва космодрому.

У 2017 році КБ “Південне” за проектом “Циклон-4” виконував наземні експериментальні відпрацювання вузлів, агрегатів і систем ракетоносія, а також виготовлення матеріальної частини першого льотного зразка.

Також у 2017 році КБ завершив випуск проектних матеріалів по розробці комплексу та проведено засідання науково-технічної ради конструкторського бюро і розпочато роботи з випуску ескізного проекту. У цьому році планується завершити ескізні проекти по комплексу та випуск конструкторської документації на ракету носій і початок наземного експериментального відпрацювання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають