9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 20 Травня, 2022

В Україні випробували наземну станцію управління супутником «Січ 2-30»

В Україні випробували наземний сегмент управління супутника дистанційного зондування «Січ 2-30».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

З 7 по 9 грудня 2021 року в Центрі прийому і обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля (ЦПОСІ та КНП), що розташований біля міста Дунаївці, тривали міжвідомчі випробування наземного сегмента для управління й подальшої експлуатації космічного апарату (КА) «Січ 2-30», а також підготовки до льотних випробувань. 

Проводилось тестування наземного комплексу управління та наземного інформаційного комплексу. Відпрацьовувалася взаємодія центру управління польотами зі станціями управління СКТРЛМ-1 та УНСУ.

blank
Центр управління польотами «Січ-2-1» Фото: Facebook/Олександр Мамай

Були проведені випробування наземного інформаційного комплексу, зокрема приймання інформації приймальними станціями: ПС 8-2, УНСУ, ЦПД-2.

«У рамках випробувань здійснювалось моделювання нештатних ситуацій з метою тренування розрахунків, які будуть приймати участь в управлінні КА та залучатися до прийому інформації наземних станцій, а також для розрахунків, які будуть здійснювати подальшу обробку інформації», – повідомили у НЦУВКЗ.

blank
Центр управління польотами «Січ-2-1» Фото: Facebook/Олександр Мамай

У тестуваннях, що відбулися відповідно до наказу Державного космічного агентства, взяли участь фахівці НЦУВКЗ: ЦПОСІ та КНП, Дніпрокосмосу, Центру експлуатації, Оперативно інформаційного центру, а також фахівці КБ «Південне», підприємства «Конекс» та ДП ЗАТ «Науково-дослідний інститут радіовимірювань».

«Відповідно до програми, міжвідомчі випробування були проведені у повному обсязі та показали, що наземний сегмент готовий до льотних випробувань, які заплановані на початок січня 2022 року», – йдеться у повідомленні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають