9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

В Україні успішно завершили етап випробувань двигуна для ракетоносія «Циклон-4М» (відео)

В Україні успішно завершили другий етап випробувань однокамерного рідинного ракетного двигуна РД861К. Двигун було розроблено ДП “КБ ”Південне” та виготовленого ДП “ВО ПМЗ ім.Макарова“. Ракетний двигун РД861К входить до складу третього ступеня РН «Циклон-4М» та планується використовувати у якості маршового двигуна другого ступеня нової ракети-носія «Циклон-4М».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу конструкторського бюро ДП КБ “Південне”.

Проведені випробування завершили повний цикл наземного відпрацювання двигуна та остаточно підтвердили працездатність конструкції, систем та вузлів двигуна. Ці остаточні випробування підтвердили готовність двигуна до льотних випробувань у складі ступеня ракетоносія “Циклон-4”.  Двигун здатен забезпечувати багаторазовий запуск та керування вектором тяги по каналах «тангаж» та «рискання» в умовах космічного простору під час виведення корисного навантаження у цільову точку траєкторії.

«Циклон-4» є проєктом українського космічного ракетного комплексу, до якого входить ракета-носій «Циклон-4» і наземний комплекс. Це двоступенева ракета-носій середнього класу для виведення космічних апаратів на низькі навколоземні орбіти, що поєднує технології ядерних ракет серії Р-36 та космічних ракет серії РН «Зеніт». Прототипом ракети є бойова міжконтинентальна балістична ракета Р-36орб. На відміну від інших ракет серії Р-36, ДП КБ «Південне» вперше застосувало екологічно чистий перший ступінь від ракети “Зеніт” — гас та рідкий кисень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають