9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

В ДКАУ обговорили підготовку астронавтів та створення приватних модулів на орбітальній станції та участь України в цих проектах

27 лютого 2018 року Голова Державного космічного агентства України Павло Дегтяренко прийняв американського астронавта Майкла Лопес-Алегріа, представника компанії Axiom Space, LLC, який приїхав на запрошення Леоніда Каденюка.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Державного космічного агенства України.

На зустрічі були обговорені питання, які ініціював свого часу Леонід Костянтинович: підготовка астронавтів за американською програмою, доля Міжнародної космічної станції після 2024 року, створення приватних модулів на майбутній орбітальній станції та участь України в цих проектах. В обговоренні цих питань взяв участь перший заступник Генерального директора ДП «КБ «Південне» Олександр Кушнарьов.

Проект першої приватної космічної станції Axiom був анонсований на початку 2017 року. Першим партнером Axiom стала відома компанія Made in Space, яка сконструйовала вже два 3D-принтера для Міжнародної космічної станції.

Перший модуль нової станції планується запустити у 2020 році, а до 2024 року станція має обрости кількома житловими і робочими блоками. Штатний екіпаж складатиметься з семи осіб. Астронавти відправляться на орбіту в міру введення в експлуатацію перших двох сегментів.

Будівництво станції обійдеться в чималу суму, яка оцінюється в $1,5-1,8 млрд. У першу чергу послуги станції будуть надаватися зацікавленим національним космічним агентствам, чиї астронавти будуть проводити на орбіті по два місяці перед ротацією.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Україна спільно з Великобританією створили ракету Skyrora 1 для виводу в космос наносупутників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають