9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Українці увійшли в ТОП-25 конкурсу NASA

Дві українські команди увійшли в ТОП-25 найбільш масштабного щорічного міжнародного Хакатона NASA “Space Apps Challenge 2017” в категорії Рeoples Choice.

У числі українських лідерів конкурсу NASA, зокрема, команда інженерів з Дніпра з освітньо-науковим проектом Diversity. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Мета проекту – підготовка нового покоління космічних дослідників і популяризація космосу. Команда Spacer запропонувала” земну “модель орбітальної станції, яка стане лабораторією для досліджень з імітацією умов космосу для всіх бажаючих, – уточнюють в ДКАУ.

Також серед кращих Autonomous Smart Village – концепція розумного поселення, яку запропонували одеські школярі.

Інтелектуальні системи управління в поєднанні з розгалуженою космічної інфраструктурою дозволять зробити життя землян максимально комфортним і безпечним, а також ефективно використовувати ресурси, – переконана команда.

І тепер командам потрібна наша підтримка. Голосувати за команди можна на сайті конкурсу кожен день до 22 травня. Для цього потрібно вибрати український проект (голосувати можна за обидва), один раз пройти просту процедуру реєстрації, натиснути і утримувати кнопку Vote до зміни кольору на зелений, – уточнюється в повідомленні.

Міжнародний конкурс (хакатон) NASA “Space Apps Challenge” проводиться щорічно, починаючи з 2012 року, і збирає десятки тисяч студентів, інженерів, програмістів і інших фахівців по всьому світу, які протягом 48 годин вирішують завдання, запропоновані американським космічним відомством.

Україна приєдналася до хакатону NASA в 2016 році і відразу завоювала перемогу – приз глядацьких симпатій за розробку моделі ракетоплана MarsHopper для дослідження Марса.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають