9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Жовтня, 2021

Українці увійшли в ТОП-25 конкурсу NASA

 • Дві українські команди увійшли в ТОП-25 найбільш масштабного щорічного міжнародного Хакатона NASA “Space Apps Challenge 2017” в категорії Рeoples Choice.

  У числі українських лідерів конкурсу NASA, зокрема, команда інженерів з Дніпра з освітньо-науковим проектом Diversity. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Мета проекту – підготовка нового покоління космічних дослідників і популяризація космосу. Команда Spacer запропонувала” земну “модель орбітальної станції, яка стане лабораторією для досліджень з імітацією умов космосу для всіх бажаючих, – уточнюють в ДКАУ.

  Також серед кращих Autonomous Smart Village – концепція розумного поселення, яку запропонували одеські школярі.

  Інтелектуальні системи управління в поєднанні з розгалуженою космічної інфраструктурою дозволять зробити життя землян максимально комфортним і безпечним, а також ефективно використовувати ресурси, – переконана команда.

  І тепер командам потрібна наша підтримка. Голосувати за команди можна на сайті конкурсу кожен день до 22 травня. Для цього потрібно вибрати український проект (голосувати можна за обидва), один раз пройти просту процедуру реєстрації, натиснути і утримувати кнопку Vote до зміни кольору на зелений, – уточнюється в повідомленні.

  Міжнародний конкурс (хакатон) NASA “Space Apps Challenge” проводиться щорічно, починаючи з 2012 року, і збирає десятки тисяч студентів, інженерів, програмістів і інших фахівців по всьому світу, які протягом 48 годин вирішують завдання, запропоновані американським космічним відомством.

  Україна приєдналася до хакатону NASA в 2016 році і відразу завоювала перемогу – приз глядацьких симпатій за розробку моделі ракетоплана MarsHopper для дослідження Марса.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Метінвест подарував ЦГЗК новий пасажирський автобус

  На ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» з'явився новий пасажирський автобус Otokar Territo U. Це подарунок співробітникам від генерального директора Групи Метінвест до ювілею...

  Передане Україні науково-дослідне судно “Belgica” увійшло у Чорне море

  Науково-дослідне судно України “Belgica” увійшло у Чорне море і взяло курс на Одесу. Прибуття судна очікується протягом найближчих днів.

  АМПУ спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку профінансують підготовку проєктів концесії в порту Чорноморськ

  19 жовтня було підписано договір між Міністерством інфраструктури України, Європейським банком реконструкції та розвитку і ДП "Адміністрація морських портів України" щодо підготовки...

  Зараз читають

  Аеропорт Бориспіль обслужив майже сім мільйонів пасажирів з початку року

  За підсумками роботи в січні-вересні 2021 року Міжнародний аеропорт Бориспіль обслужив 6 976 939 пасажирів, що становить...

  Як українські науковці вирощують та вивчають унікальні антарктичні рослини (фото)

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики (ІМБГ) Національної академії наук України в рамках віртуальної екскурсії до лабораторії відділу...

  В Україні зафіксоване рекордне падіння виробництва солодощів

  Про це заявив президент асоціації “Укркондпром” Олександр Балдинюк, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УНН.

  У Вінниці компанія “Еко-Снек” побудує новий цех з виробництва фруктових цукерок та дитячого пюре

  Компанія “Еко-Снек”, яка спеціалізується на виготовленні фруктових цукерок та пюре для дітей, розширює виробництво і побудує новий...