9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Український супутник “Січ-2-1” інтегрували з ракетоносієм Falcon 9

Український супутник дистанційного зондування землі “Січ-2-1” інтегрували з американським ракетоносієм Falcon 9.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Роботи виконали на космодромі на мисі Канаверал (США). Представники КБ “Південне” підписали з нідерландською компанією ISILAUNCH Протокол завершення інтеграції.

Запуск в космос ракети компанії SpaceX з українським супутником відбудеться 13 січня 2022 року. Старт відбудеться в рамках місії Transporter 3.

Це нова дата, попередньо в жовтні SpaceX заявляла про намір стартувати 10 січня.

blank
Супутник «Січ-2-1» Фото: КБ Південне)

У березні стало відомо, що компанія SpaceX доставить український супутник дистанційного зондування «Січ-2-1» у космос за 1 млн доларів.

Переговори між комітетом економічного розвитку українського парламенту за участі команди Держкосмосу з SpaceX тривали з грудня 2020 року.

В травні Україна заплатила аванс за виведення на орбіту супутника «Січ-2-1». ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» уклало контракт з європейською компанією ISILAUNCH, що контрактує у SpaceX місця для доставки вантажів у космос.

blank
Український супутник дистанційного зондування землі “Січ-2-1”

Супутник «Січ-2-1» має стати першим за останні 10 років вітчизняним апаратом дистанційного зондування Землі.

Запуск і подальше використання даного супутника дадуть змогу вирішувати багато актуальних завдань соціально-економічного, екологічного, інформаційного, наукового та освітнього характеру, а також забезпечити реалізацію інтересів держави у сфері національної безпеки та оборони.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають