9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Українські підприємства і наукові організації космічної галузі об’єднаються в одну Асоціацію

Підсумки координаційної наради підприємств і організацій науково-виробничої кооперації ДП «КБ «Південне», яка пройшла 5 квітня 2018 року в м. Дніпро на території КБ «Південне», можна вважати знаковою подією для підприємств і організацій космічної галузі України, науково-дослідних інститутів Національної академії наук України, підприємств і організацій оборонно-промислового і науково-виробничого комплексу України.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДП «КБ «Південне».

В ході наради було прийнято рішення про створення Асоціації високотехнологічних підприємств і організацій України «Космос».

Асоціація «Космос» об’єднає підприємства і наукові організації, зацікавлені в сталому розвитку, розробці якісно нових технологій, впровадженні інноваційних підходів і процесів з метою створення національної висококонкурентної наукомісткої продукції в ракетно-космічній та суміжних галузях промисловості.

Для реалізації спільного рішення було створено робочу групу, а також затверджено етапи створення Асоціації.

Всі учасники координаційної наради, а це понад 200 представників з 103 підприємств і організацій, підтримали створення Асоціації і запрошують до співпраці зацікавлені підприємства, організації та інститути.

Установчу нараду членів Асоціації планується провести в червні 2018 року в м. Дніпро.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають