9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

Українська агрохімічна компанія «Долина» запропонувала допомогу NASA

 • Компанія «Долина», вітчизняний виробник стимуляторів росту рослин та мікродобрив, звернулася до керівництва NASA, запропонувавши допомогу своїх фахівців з питань розробки спеціальних добрив, які в майбутньому зможуть застосовуватися для вирощування сільськогосподарських культур на Марсі.

  Як відомо, нещодавно вчені Міжнародного центру картоплі спільно з фахівцями NASA успішно завершили експеримент з вирощування картоплі в умовах, наближених до марсіанських. Бідний та сильно засолений марсіанський ґрунт потребує розробки та впровадження нових спеціальних технологій вирощування рослин для отримання стабільно високих урожаїв.

  Маючи двадцятирічні інноваційні напрацювання, здійснені у власній хімічній лабораторії, величезний досвід роботи на ринку агрохімії в країнах ближнього та далекого зарубіжжя, значний науково-кадровий потенціал (вчене ядро компанії складають кандидати хімічних та сільськогосподарських наук), «Долина» запропонувала NASA провести спільні дослідження у сфері розробки стимуляторів росту та добрив, які дозволять земним рослинам швидко адаптуватися та нормально розвиватися в складних марсіанських умовах.

  Представники компанії «Долина» впевнені, що розроблені для Марса препарати допоможуть значно розширити ареал вирощування культурних рослин на Землі, в регіонах з несприятливими для ведення сільського господарства умовами.

  Співробітники компанії висловили готовність взяти участь в експедиції на Марс у 2023 році для закладки польових дослідів безпосередньо в умовах Червоної планети.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Перша концесійна дорога в Україні може з’явитися цього року

  Україна у 2021 році почне реалізацію першої концесійної дороги, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  На Самбірщині агропромислова компанія розпочала будівництво нового картоплесховища

  Українська агропромислова компанія «Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво нового картоплесховища у селі Чуква Самбірського району Львівської області.

  Українські НПЗ значно збільшили впуск бітуму

  Протягом 2020-го року виробництво бітуму на українських НПЗ зросла на 50,3% - до 329,7 тис. тонн. Найбільший...

  Український лоукостер Bees Airline анонсував перші рейси

  Новий український лоукостер Bees Airline запускає чартерні авіарейси з аеропорту «Київ» до Момбаса (Кенія). 

  Довгоочікувана реформа мережі наукових установ є пріоритетним завданням для НАН України

  На 2021 рік запланована реформа мережі наукових установ Національної академії наук України.Про...