9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Україна і Китай підписали програму співробітництва у космічній галузі

Україна і Китай підписали 5-річну програму співпраці в космічній галузі. Подія відбулася в режимі онлайн на засіданні Українсько-Китайської Підкомісії з питань співробітництва в галузі космосу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Державного космічного агентства України.

Уряди обох країн розглядають співробітництво як пріоритетний напрям міжнародних зв’язків. При цьому сторони детально обговорили нову п’ятирічну Програму співробітництва на 2021-2025 роки. Програма складається з 69-ти спільних проєктів на загальну суму контрактів більш ніж 70 млн доларів. Також було підписано договір щодо створення спільної лабораторії космічної науки. 

Крім того, сторони домовилися зміцнювати обмін інформацією про космічну діяльність двох країн і своєчасно інформувати одна одну про стан виконання тем програми співпраці, а також розв’язувати проблеми, що виникають в процесі реалізації програми з метою забезпечення її виконання. З українського боку на засіданні також були присутні представники української науки і промисловості: ДП «КБ «Південне», КП СПБ «Арсенал», НЦАОМ, НВП «Хартрон-Аркос», НЦУВКЗ, НТУУ «КПІ», ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О. Патона.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають