9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 5 Грудня, 2022

Україна і КНР затвердили оновлену двосторонню програму співпраці в космічній сфері

Україна і КНР готують розширення співпраці в космічній сфері, оновлені плани співпраці закріплені в прийнятій на днях в Пекіні нової редакції двосторонньої програми співпраці в галузі космосу до 2020 року.

Як повідомила прес-служба Державного космічного агентства України, оновлена ​​редакція програми двостороннього співробітництва в галузі космосу на 2016-2020 роки затверджена в ході минулого 20-23 листопада в Пекіні засідання робочої групи і IV засідання Підкомісії з питань співробітництва в космічній сфері українсько-китайської міжурядової комісії. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У ході засідання були підведені проміжні підсумки виконання програми українсько-китайського співробітництва в галузі космосу на 2016-2020 роки за 2017 рік, підписаний Протокол і прийнята оновлена ​​редакція програми. Сторони відзначили розвиток позитивної динаміки співпраці в космічній сфері між двома країнами, визначили нові перспективні напрямки співпраці на середньо- і довгострокову перспективу, – наголошується в повідомленні.

Як уточнили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі космічного відомства, внесені в оновлену редакцію програми нові напрямки співпраці не підлягають розголосу і “є конфіденційними”.

Українську частину Підкомісії з питань співробітництва в космічній сфері українсько-китайської міжурядової комісії очолив глава ДКАУ Павло Дегтяренко. В рамках візиту в Пекін українська делегація також відвідала ряд організацій і підприємств космічної галузі Китаю, де були обговорені поточний стан співпраці і можливості його подальшого розвитку, повідомляє прес-служба.

Як повідомлялося, КНР входить в число давніх і перспективних партнерів України в космічній сфері.

Довгострокова програма українсько-китайського співробітництва в космічній сфері на 2016-2020 роки була затверджена сторонами ході попереднього засідання Підкомісії в квітні 2016 року в Києві. Документ передбачає спільну реалізацію понад 70 проектів, більшість з них передбачає створення ракетно-космічної техніки з урахуванням реалізації КНР Місячної програми і місії по дослідженню планет Сонячної системи, а також співробітництво в сфері створення нових матеріалів і дистанційного зондування Землі (ДЗЗ).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають