9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Україна денонсувала угоду з рф про співробітництво в ракетно-космічній галузі

Сьогодні, 19 квітня 2022 року, на засіданні Уряду прийнята постанова «Про денонсацію Угоди між Урядом України і Урядом російської федерації про співробітництво в галузі створення та експлуатації ракетно-космічної та ракетної техніки».

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства стратегічних галузей промисловості України.

«В умовах повномасштабної військової агресії російської федерації проти України, тимчасової окупації нею частини території України, скоєння рф злочинів проти України та її народу, що грубо порушують принципи і норми міжнародного військового та гуманітарного права, використання рф ракетно-космічної техніки та ракетної техніки проти України та з метою геноциду українського народу дія Угоди між Урядом України і урядом російської федерації про співробітництво в галузі створення та експлуатації ракетно-космічної та ракетної техніки, вчиненої 8 лютого 1995 року у м. Київ, є неприпустимою», – йдеться у повідомленні.

Зазначена Угода між урядами України та фр була спрямована на:

  • збереження зв’язків та кооперацію між дослідно-конструкторськими, науково-дослідними, виробничими та підприємствами-експлуатантами і організаціями України й росії для створення, ремонту й експлуатації ракетної та ракетно-космічної техніки, проведення гарантійного та авторського нагляду за експлуатацією ракетних і космічних комплексів, збільшення експлуатаційних термінів, підвищення ядерної безпеки, розроблення методів і засобів утилізації ракетних комплексів;
  • забезпечення спільної реалізації проєктів перспективних зразків ракетної та ракетно-космічної техніки на всіх етапах її створення, експлуатації;
  • здійснення розроблення і модернізацію зразків ракетної та ракетно-космічної техніки;
  • провадження постачання готової продукції тощо.

Останні новини:

Зараз читають