9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

У США відбувся успішний пуск ракети “Антарес” з українським двигуном (відео)

У США 3 жовтня о 4 годині 16 хвилин за київським часом відбувся вже третій у цьому році успішний пуск ракети-носія «Антарес», який було створено за участю підприємств космічної галузі України.

Про це повідомляється на сайті Державного космічного агентства.

Загалом це вже 12-й успішний пуск ракети-носія середнього класу «Антарес». Цього разу ракетоносій вивів на орбіту автоматичний вантажний транспортний корабель «Сігнус», який має доставити на Міжнародну космічну станцію близько 3629 кг вантажу. «Антарес» складається з двох ступенів і космічного вантажного корабля.

Основну конструкцію першого ступеня було розроблено ДП «КБ «Південне» та виготовлено ДП «ВО ПМЗ» у кооперації з такими українськими підприємствами, як: «Хартрон-АРКОС», «Київприлад», «Хартрон-ЮКОМ», «ЧЕЗАРА», «РАПІД» та iн. Головний розробник ракети-носія – американська корпорація Northrop Grumman.

Підготовка ракетоносія, його випробування та пуск також проходили за участю фахівців ДП «КБ «Південне», ДП «ВО ПМЗ» та НВО «Хартрон-АРКОС». Підтримка пуску в режимі реального часу здійснювалася з території Конструкторського бюро «Південне».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають