9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

У США успішно випробували другий ступінь україно-американської ракети Alpha (відео)

У четвер, 25 квітня, у місті Бріггс, що в штаті Техас у США, відбувся успішний наземний тест двигуна другого ступеню українсько-американської ракети Alpha.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 5 канал.

“Вчора Firefly успішно пройшли важливий етап у тестуванні другого ступеню ракети Alpha на шляху до мети здійснити її перший запуск у 2019 році”, – йдеться в офіційному повідомленні Firefly Aerospace.

У компанії розповіли, що вогневий тест тривав рівно 5 хвилин та був здійснений на вертикальному тестовому майданчику. Довжина тесту демонструє відмінні характеристики інтегрованої системи (польотна авіоніка, структури та системи реактивної тяги) протягом всієї запланованої тривалості місії цього компоненту.

У Firefly також розповіли:

“Ступінь був оснащений інструментами для збору даних з механічної вібрації, якої зазнаватимуть елементи авіоніки, компоненти рідинної системи під час польоту. Попередні результати аналізу даних свідчать про те, що тестовані компоненти відповідають аналітичним моделям та не досягли граничних показників чутливості”.

Спеціалісти компанії додають, що всі системи під час випробовування діяли у межах номінальних параметрів, а перевірка систем ступеню після завершення тесту не показала їх наочних незапланованих пошкоджень.

Як відомо, перший запуск ракети Alpha запланований на 16 грудня 2019 року з військово-повітряної бази Ванденберг у штаті Каліфорнії в США. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають