9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

У Києві відбудеться науково-популярна конференція на якій виступлять спікери з NASA, Virgin Hyperloop One, Mars Society і Центру науки Коперника

13-14 вересня в Києві відбудеться науково-популярна конференція INSCIENCE. На теми науки та інновацій виступлять спікери з NASA, Virgin Hyperloop One, Mars Society і Центру науки Коперника.

INSCIENCE популяризує науку, об’єднує бізнес з вченими і створює умови для розвитку інновацій, передає AIN.UA.

13 вересня – в ArtHall D12 (Київ, вул. Десятинна, 12)

На відвідувачів чекають виступи на теми космосу, нанотехнологій, змін клімату та біотехнологій:

  • Заступник директора космічного центру NASA в Х’юстоні Майкл Хесс розповість про біомедичної інженерії, яка допомагає відправляти астронавтів у космос.
  • Засновник Mars Society Роберт Зубрин поділиться планами з освоєння Червоної планети протягом найближчого десятиліття.
  • В інтерактивній дискусії нейробіолога Нани Войтенко, генетика Оксани Півень і Майкла Хесса мова піде про етичні питання в генної інженерії та інших біотехнологіях.
  • У цей же день виступить креативний директор Virgin Hyperloop One Колін Райс, який обговорить з іншими спікерами то, як держава, наука і бізнес повинні спільно працювати з технологіями.

Повний розклад виступів є на сайті INSCIENCE.

blank

INSCIENCE Exhibition

Хочете побувати в космосі за допомогою VR-окулярів? А полагодити Міжнародну космічну станцію за програмою підготовки астронавтів NASA? «Зібрати людини» в анатомічної грі і познайомитися з 30 наукомісткими стартапами і винаходами? Ви зможете спробувати все це на виставці INSCIENCE Exhibition, яка буде працювати протягом всього першого дня конференції в ArtHall D12. 30 стартапів і винахідників покажуть свої проекти в дії. Серед них: сервіс неінвазивного виявлення вад серця у новонароджених Heart Tone і Biosens – метод експрес-діагностики безпеки продуктів харчування. Кожен відвідувач зможе дізнатися більше про себе і світ з допомогою наук – від біології до космосу.

14 вересня – в UNIT.City (Київ, вул. Дорогожицька, 3)

У цей день учасники конференції візьмуть участь в воркшопах. Наукомісткі стартапи поділяться своїм досвідом реалізації сміливих ідей, пошуку фінансування та роботи з інвесторами. Всі учасники конференції, включаючи спікерів, зможуть познайомитися один з одним і знайти корисні контакти для роботи, навчання і бізнесу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають