9.5 C
Alba Iulia
Субота, 17 Квітня, 2021

У Дніпрі відбулася XV Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях» (фото)

 • 3-4 травня 2017 року м Дніпро відбулася важлива подія в космічній життя країни – XV Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях», яку проводить Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. А.М. Макарова.

  «Зоряний шлях» – це унікальний захід, який збирає талановиту молодь України в місті на Дніпрі.

  Заслуговує схвалення вже сам задум Конференції, в проведенні якої беруть участь провідні навчальні заклади країни: Дніпровський Національний Університет імені Олеся Гончара, Дніпропетровська медична академія, коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара.

  У роботі Конференції взяли участь більш ніж 150 осіб (школярі, їх педагоги, члени конкурсного журі та гості Конференції). Свої роботи представляли юні науковці з 8 областей України (Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Херсонської, Чернівецької, Чернігівської).

  Учасники та їх керівники зібралися з різних міст і сіл України (в тому числі з Дніпра, Кривого Рогу, Львова, Марганця, Херсона, Чернігова, Кам’янського, с. Піщанка, с. Ягідне (Дніпропетровська область), с. Кохане (Запорізька область).

  На урочистому відкритті Конференції для учасників і гостей був показаний фільм, присвячений 25-річчю Державного космічного агентства України. З вітальним словом виступив в.о. генерального директора НЦАОМ Олексій Володимирович КУЛИК. А потім відбувся цікавий доповідь-лекцію провідного спеціаліста Дніпровського міського Планетарію, лектора вищої категорії МАРЧЕНКО Л.О., в якій вона показала велич космосу і людини, а також вразила присутніх цікавими невідомими фактами про Всесвіт.

  Як завжди захід відбувся на високому рівні. Роботи, представлені в 8 секціях ( «Астрономія», «Космічна фізика», «Наукові дослідження в космосі», «Історія космонавтики і ракетно-космічної техніки», «Технічна творчість і ракетно-космічне моделювання», «Космічна медицина», «Природні явища та екологія »,« Духовність і космос ») вражали оригінальністю, вільним польотом думки авторів, а також глибиною підготовки та аналізу матеріалу. Тематика робіт була дуже різноманітна. Учасників хвилювали питання космічного сміття, вони пропонували нові ідеї щодо створення космічної техніки, здійснювали критичний аналіз походження всесвіту, пропонували і намагалися обґрунтувати новітні гіпотези, збирали і аналізували цікаві історичні факти та інше.

  Урочисте підведення підсумків Конференції відбулося 4 травня в Навчально-виставковому комплексі НЦАОМ ім. О.М.Макарова. Переможці отримали дипломи, грамоти та подяки Національного центру аерокосмічної освіти молоді, а також цінні призи та книги. Особливим подарунком став календар з автографом першого космонавта незалежної України Л. КАДЕНЮКА.

  Конференція «Зоряний шлях» є важливою подією в житті юних науковців. Участь в Конференції дозволяє молоді розширити світогляд, отримати нові знання, вчить вести наукові дискусії.

  Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт «Зоряний шлях» сприяє розвитку аерокосмічної освіти країни, підготовці кадрів для космічної галузі та підтримці статусу України як космічної держави.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

  “Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

  Авіакомпанії "Авіалінії Антонова" на літаку Ан-124 "Руслан" перевезли з Індонезії та В'єтнаму в США 80 тонн автомобільних запчастин.Передає Національний...

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  “Еталон” виграв тендер на постачання шкільних автобусів до Дніпропетровської та Чернівецької областей

  Парк шкільних автобусів Дніпропетровської та Чернівецької областей поповниться українськими автобусами марки "Еталон".Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист про наміри щодо сприяння процесу...

  Україна домовляється з Азербайджаном про зняття обмежень на кількість авіарейсів

  Азербайджан повідомив про готовність зняти обмеження за кількістю авіарейсів і позитивно розглянути запит Державіаслужби України, - за підсумками переговорів міністра інфраструктури Владислава...

  “Укравтодор” проводить ремонт найстарішого мосту в Харківській області (фото)

  На Харківщині стартували роботи з реконструкції та ремонту найстарішого мосту в області.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Крюківський вагонобудівний завод вивів на випробування другий дизель-поїзд ДПКр-3 (фото)

  На Південній залізниці проходять випробування нового дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-002.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС. Уточнюється, що тестові...

  Зараз читають

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з...

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС...

  “Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

  Авіакомпанії "Авіалінії Антонова" на літаку Ан-124 "Руслан" перевезли з Індонезії та В'єтнаму в США 80 тонн автомобільних...