9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Вересня, 2021

У Дніпрі відбулася XV Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях» (фото)

 • 3-4 травня 2017 року м Дніпро відбулася важлива подія в космічній життя країни – XV Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях», яку проводить Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. А.М. Макарова.

  «Зоряний шлях» – це унікальний захід, який збирає талановиту молодь України в місті на Дніпрі.

  Заслуговує схвалення вже сам задум Конференції, в проведенні якої беруть участь провідні навчальні заклади країни: Дніпровський Національний Університет імені Олеся Гончара, Дніпропетровська медична академія, коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара.

  У роботі Конференції взяли участь більш ніж 150 осіб (школярі, їх педагоги, члени конкурсного журі та гості Конференції). Свої роботи представляли юні науковці з 8 областей України (Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Херсонської, Чернівецької, Чернігівської).

  Учасники та їх керівники зібралися з різних міст і сіл України (в тому числі з Дніпра, Кривого Рогу, Львова, Марганця, Херсона, Чернігова, Кам’янського, с. Піщанка, с. Ягідне (Дніпропетровська область), с. Кохане (Запорізька область).

  На урочистому відкритті Конференції для учасників і гостей був показаний фільм, присвячений 25-річчю Державного космічного агентства України. З вітальним словом виступив в.о. генерального директора НЦАОМ Олексій Володимирович КУЛИК. А потім відбувся цікавий доповідь-лекцію провідного спеціаліста Дніпровського міського Планетарію, лектора вищої категорії МАРЧЕНКО Л.О., в якій вона показала велич космосу і людини, а також вразила присутніх цікавими невідомими фактами про Всесвіт.

  Як завжди захід відбувся на високому рівні. Роботи, представлені в 8 секціях ( «Астрономія», «Космічна фізика», «Наукові дослідження в космосі», «Історія космонавтики і ракетно-космічної техніки», «Технічна творчість і ракетно-космічне моделювання», «Космічна медицина», «Природні явища та екологія »,« Духовність і космос ») вражали оригінальністю, вільним польотом думки авторів, а також глибиною підготовки та аналізу матеріалу. Тематика робіт була дуже різноманітна. Учасників хвилювали питання космічного сміття, вони пропонували нові ідеї щодо створення космічної техніки, здійснювали критичний аналіз походження всесвіту, пропонували і намагалися обґрунтувати новітні гіпотези, збирали і аналізували цікаві історичні факти та інше.

  Урочисте підведення підсумків Конференції відбулося 4 травня в Навчально-виставковому комплексі НЦАОМ ім. О.М.Макарова. Переможці отримали дипломи, грамоти та подяки Національного центру аерокосмічної освіти молоді, а також цінні призи та книги. Особливим подарунком став календар з автографом першого космонавта незалежної України Л. КАДЕНЮКА.

  Конференція «Зоряний шлях» є важливою подією в житті юних науковців. Участь в Конференції дозволяє молоді розширити світогляд, отримати нові знання, вчить вести наукові дискусії.

  Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт «Зоряний шлях» сприяє розвитку аерокосмічної освіти країни, підготовці кадрів для космічної галузі та підтримці статусу України як космічної держави.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони затвердило будівництво нових сховищ боєприпасів у Делятині

  В Івано-Франківській області планується побудувати нові сховища для ракет та боєприпасів на замовлення Міністерства оборони України.

  Німецька компанія Bosch хоче побудувати в Україні завод електроінструментів

  Німецький виробник електроніки Bosch планує запустити в Україні виробництво електроінструменту. Зараз в компанії досліджують ринок, аналізують ринки збуту і кваліфікацію робочої сили.

  ДАХК “Артем” готує випробування дрона-камікадзе “Мисливець”

  Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" завершує етап розробки комплексу дистанційно-керованих літальних апаратів "Мисливець". На черзі – перехід до льотних випробувань дослідного зразка...

  Міноборони готує додаткове замовлення на три літаки Ан-178 до кінця року

  Міністерство оборони України вже в цьому році може додатково замовити ще три військово-транспортні літаки Ан-178.Про це повідомив в...

  Київське підприємство виготовило кранове обладнання для авіаційних ангарів ДСНС (відео)

  Київський завод підіймально-транспортного устаткування виготовив спеціальний підвісний кран для нових ангарів на аеродромі ДСНС України у місті Ніжин.

  Плавучий кран “Захарій” пройшов ремонт у Херсоні

  Плавучий кран Lifting Chart LK-800 (відомий також як "Захарій"), який є найбільшим в Європі плавкраном в класі компактних річкових кранів з низькою...

  До кінця 2022 року корпус майбутнього корвету ВМС України прибуде на добудову до Миколаєва

  До кінця 2022 року корпус корабля класу ADA з деякими системами буде переправлено з Туреччини в Україну для добудови.

  Аеропорт “Рівне” отримав перші 35 мільйонів гривень на реконструкцію

  Додаткові 35 мільйонів гривень надійдуть на реконструкцію Міжнародного аеропорту "Рівне".Це кошти державної інфраструктурної субвенції, повідомив голова Рівненської ОДА...

  Зараз читають

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний...

  У Львові відкрили Центр трансплантології (відео)

  У львівській лікарні швидкої медичної допомоги 25 серпня відкрили Центр трансплантології, аналогів якого, наразі, в Україні немає....

  Компанія «Лекхім» працює над створенням виробництво COVID-вакцини у Харкові

  У Харкові АТ «Лекхім» планує почати виробництво вакцини від COVID-19. На організацію виробництва компанія готова витратити до...

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.