9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

У Дніпрі відбулася XV Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях» (фото)

3-4 травня 2017 року м Дніпро відбулася важлива подія в космічній життя країни – XV Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях», яку проводить Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. А.М. Макарова.

«Зоряний шлях» – це унікальний захід, який збирає талановиту молодь України в місті на Дніпрі.

Заслуговує схвалення вже сам задум Конференції, в проведенні якої беруть участь провідні навчальні заклади країни: Дніпровський Національний Університет імені Олеся Гончара, Дніпропетровська медична академія, коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара.

У роботі Конференції взяли участь більш ніж 150 осіб (школярі, їх педагоги, члени конкурсного журі та гості Конференції). Свої роботи представляли юні науковці з 8 областей України (Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Херсонської, Чернівецької, Чернігівської).

Учасники та їх керівники зібралися з різних міст і сіл України (в тому числі з Дніпра, Кривого Рогу, Львова, Марганця, Херсона, Чернігова, Кам’янського, с. Піщанка, с. Ягідне (Дніпропетровська область), с. Кохане (Запорізька область).

На урочистому відкритті Конференції для учасників і гостей був показаний фільм, присвячений 25-річчю Державного космічного агентства України. З вітальним словом виступив в.о. генерального директора НЦАОМ Олексій Володимирович КУЛИК. А потім відбувся цікавий доповідь-лекцію провідного спеціаліста Дніпровського міського Планетарію, лектора вищої категорії МАРЧЕНКО Л.О., в якій вона показала велич космосу і людини, а також вразила присутніх цікавими невідомими фактами про Всесвіт.

Як завжди захід відбувся на високому рівні. Роботи, представлені в 8 секціях ( «Астрономія», «Космічна фізика», «Наукові дослідження в космосі», «Історія космонавтики і ракетно-космічної техніки», «Технічна творчість і ракетно-космічне моделювання», «Космічна медицина», «Природні явища та екологія »,« Духовність і космос ») вражали оригінальністю, вільним польотом думки авторів, а також глибиною підготовки та аналізу матеріалу. Тематика робіт була дуже різноманітна. Учасників хвилювали питання космічного сміття, вони пропонували нові ідеї щодо створення космічної техніки, здійснювали критичний аналіз походження всесвіту, пропонували і намагалися обґрунтувати новітні гіпотези, збирали і аналізували цікаві історичні факти та інше.

Урочисте підведення підсумків Конференції відбулося 4 травня в Навчально-виставковому комплексі НЦАОМ ім. О.М.Макарова. Переможці отримали дипломи, грамоти та подяки Національного центру аерокосмічної освіти молоді, а також цінні призи та книги. Особливим подарунком став календар з автографом першого космонавта незалежної України Л. КАДЕНЮКА.

Конференція «Зоряний шлях» є важливою подією в житті юних науковців. Участь в Конференції дозволяє молоді розширити світогляд, отримати нові знання, вчить вести наукові дискусії.

Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт «Зоряний шлях» сприяє розвитку аерокосмічної освіти країни, підготовці кадрів для космічної галузі та підтримці статусу України як космічної держави.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають