9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

У Дніпрі відбудеться велика конференція у космічній галузі Space Summit

Дніпровська міська рада продовжує підтримувати проекти у сфері розвитку IT-технологій, інженерії тощо. Організацією та проведенням таких заходів у місті серед інших займається громадська організація Noosphere.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

За словами виконувачки обов’язків заступника міського голови Дніпра Яніки Мерило, ці проекти цікаві й важливі для міста, бо розвивають його потенціал.

Тільки за минулий рік у Дніпрі проведено близько 300 заходів у галузі IT-технологій, інженерії. До міста з’їжджаються фахівці не лише з України, а й з різних куточків світу. Це нові контакти, можливості для реалізації наших місцевих дніпровських спеціалістів, зокрема випускників профільних факультетів, – сказала під час прес-конференції 2 липня Яніка Мерило.

Серед заходів, запланованих на цей рік компанією Noosphere за підтримки міської ради, – перегони дронів Copter Race, які відбудуться 15-16 вересня. У рамках цього заходу пройде етап Кубка світу з перегонів на квадрокоптерах. А 1 та 2 грудня у Дніпрі відбудеться велика конференція у космічній галузі Space Summit. Спікерами на ній, як планують організатори, виступатимуть всесвітньовідомі фахівці. Вони поділяться досвідом залучення у космічну галузь приватних компаній. Зокрема, йдеться про створення супутникових систем, оброку інформації з них тощо. У рамках цього заходу вже вчетверте проведуть міжнародний фестиваль стартапів Vernаdsky Challеnge. Тематика розробок – розвиток космосу та активної  біоелектроніки.

Зі свого боку голова правління громадської організації  Noosphere Михайло Рябоконь зазначив: основні технологічні ресурси України зосереджені саме у Дніпрі.

Створюючи глобальні продукти, наша компанія просуває місто на міжнародних високотехнологічних майданчиках, щоб Дніпро посів належне місце у світі у виробництві хардверних та софтверних продуктів, – додав пан Михайло.

blank

Громадська організація Noosphere була створена у 2016 році з метою розвитку та підтримки винахідницької діяльності, а також конструювання, інженерії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають