9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Супутник дистанційного зондування Землі Січ-3-0 зможуть вивести на орбіту до 2026 року

Український супутник дистанційного зондування Землі з оптико-електронним телескопом метрової розподільчої здатності Січ-3-0 можливо побудувати й вивести на орбіту до 2025-2026 років.

Про це йдеться у сюжеті Security Talks телеканалу Апостроф TV, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

За словами головного конструктора космічних апаратів, комплексів та систем ДП “КБ “Південне” ім.Янгеля” Костянтина Білоусова, “усі…пропозиції враховані в проєкті Космічної програми України, який зараз знаходиться на розгляді у відповідних установах державних”.

Нині супутник вже спроєктований КБ “Південне”.

blank

Як ідеться в сюжеті, “просторова розрізненість Січ-3-О має бути аж до півметра. Із такою просторовою розрізненістю із орбіти Землі можна спостерігати вже за автівкою, або за скупченням людей”.

Такі характеристики дозволять використовувати супутник ДЗЗ для потреб Збройних сил України. Втім, як йдеться у сюжеті, корисним для армії зможе бути й супутник Січ-2-1 (Січ-2-30), який планують вивести на орбіту вже цього року.

За словами, Костянтина Білоусова:

“Він повністю зібраний, зараз проводяться електричні випробування. Ми більше половини цих випробувань вже виконали”.

Просторове розрізнення супутника Січ-2-1 – 8 м. Це, як ідеться в сюжеті, “не дозволить помітити людину, а от скупчення ворожих військ – цілком можливо. Крім того такий супутник може використовуватися як оглядовий, адже охоплюватиме смугу в 46 кілометрів”.

Нагадаємо, раніше Україна домовилася зі SpaceX про запуск українського супутника за 1 мільйон доларів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають