9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

S7 планує запускати українські ракети “Зеніт” з плавучого космодрому “Морського старту” до 2023 року

Компанія S7 “Космічні транспортні системи” планує запускати ракети “Зеніт” із плавучого космодрому “Морський старт” до 2023 року.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Аерокосмічний портал України.

Ведуться роботи по виведенню комплексу з консервації та відновлення пускової діяльності з використанням ракет-носіїв” Зеніт “в поточній конфігурації до 2023 року, – йдеться на сайті компанії.

Крім того, S7 планує закрити операцію з придбання плавучого космодрому на початку осені 2017 року.
У 2016 році S7 Group оголосила про підписання контракту з групою компаній Sea Launch, що передбачає покупку майнового комплексу “Морський старт”. Предметом угоди є корабель Sea Launch Commander, платформа Odyssey з встановленим на них обладнанням ракетного сегмента, наземне обладнання в базовому порту Лонг-Біч (США) і інтелектуальні права, що належать компанії Sea Launch, включаючи товарний знак. У планах компанії – зробити до 70 комерційних пусків протягом 15 років.

Єдина ракета, адаптована під пуски з плавучого космодрому – носії сімейства “Зеніт”, що виготовляються на українському підприємстві “Південмаш”.

“Південмаш” повідомляв раніше, що між підприємством і S7 Sea Launch Limited був укладений контракт на виробництво і поставку 12 ракет-носіїв “Зеніт” для використання в програмах “Морський старт” і “Наземний старт”.

 

Останні новини:

Зараз читають