9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Лютого, 2024

Провідний інженер-конструктор КБ «Південне» один з 25-ти переможців грантової програми розпізнавання майбутніх космічних лідерів

Минулого тижня на сайті Міжнародної астронавтичної федерації (МАФ) з’явився перелік з 25-ти юнаків та дівчат, переможців IAF Emerging Space Leaders Grant Program. І серед цих щасливчиків – єдиний представник України, провідний інженер-конструктор КБ «Південне» Роман Михальчишин.

Програма грантів IAF Emerging Space Leaders Grant Program (Грантова програма розпізнавання майбутніх космічних лідерів) дозволяє щорічно кільком студентам і молодим фахівцям віком від 21 до 35 років взяти участь у Міжнародному астронавтичному конгресі, а також у Семінарі ООН/МАФ і Конгресі космічного покоління. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу КБ “Південне”.

Щорічно комітет ESL Grant, що складається з дев’яти високопоставлених членів МАФ, проводить відбір лауреатів програми грантів з декількох сотень учасників з усього світу. Відбір переможців проводиться за бальною шкалою, бали розподілені між кількома дисциплінами:

    • Есе, в якому необхідно відобразити своє бачення головних проблем космічних технологій на сьогодні, перспективи їх вирішення і ключові напрямки розвитку космічних технологій в майбутньому;
    • Відео-ролик, в якому потрібно розповісти про себе і цілі участі в Міжнародному астронавтичному конгресі;
    • Прийняті тези доповіді до участі в конгресі;
    • Опис своєї доповіді на 2-3 сторінки.

Фото Yuzhnoye State Design Office.

Розповідає Роман Михальчишин:

Пару років тому я побачив на сайті Міжнародної астронавтичної федерації переможців конкурсу Emerging Space Leaders Grant Program і на той момент мені здалося це чимось неймовірним і недосяжним. Але, тим не менше, я вирішив, що в щоб не стало я повинен якось опинитися серед них. Близько року ця мета слугувала мені додатковою мотивацією більше працювати і підвищувати свої навички англійської мови.

Напередодні Нового року був оголошений новий конкурс Emerging Space Leaders Grant Program 2018. Детально вивчивши вимоги і перелік необхідних матеріалів виникло більше питань ніж відповідей: як все пов’язати в одному есе? на які проблеми і перспективи краще зробити акцент? про що говорити в відео? і яку тему доповіді вибрати? Але все виглядало страшно лише на перший погляд, крок за кроком неясності ставали зрозумілими, а відповіді на питання поступово формувалися. Deadline було вказано 11-го лютого о 15:00 GMT, але як завжди кращі ідеї приходять в кінці, проте матеріали все ж вдалося відправити всього за кілька годин до завершення прийому заявок.

Потім матеріали проходять комплексний відбір з перевірками на порушення авторських прав, наявність новизни, після чого роботи підлягають жорсткій оцінці експертами МАФ. Лише через чотири місяці Секретаріат МАФ сповіщає переможців Emerging Space Leaders Grant Program.

І коли я вже практично забув про цю заявку, прийшов лист про мою перемогу.

Останні новини:

Зараз читають