9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

«Південне» розширює ділянку ротаційного розкочування (відео)

Конструкторське бюро «Південне» продовжує розбудову якісно нової виробничої ділянки виготовлення корпусних деталей з металевих матеріалів за технологією ротаційного розкочування.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Нещодавно КБ «Південне» придбало верстат ротаційної витяжки німецької компанії Leifeld Metal Spinning AG.

Новітній верстат буде задіяно для виготовлення осесиметричних тонкостінних виробів з високими вимогами до точності та якості поверхонь, таких як стінки і сорочки камер згоряння соплових блоків двигунів.

Відео монтажу нового обладнання:

Таймлепс, вивантаження верстата ротаційної витяжки компанії Leifeld Metal Spinning AG

↓ Please scroll down for English ↓Конструкторське бюро «Південне» продовжує розбудову якісно нової виробничої ділянки виготовлення корпусних деталей з металевих матеріалів за технологією ротаційного розкочування.Нещодавно КБ «Південне» придбало обладнання нового покоління – верстат ротаційної витяжки німецької компанії Leifeld Metal Spinning AG.Новітній верстат буде задіяно для виготовлення осесиметричних тонкостінних виробів з високими вимогами до точності та якості поверхонь, таких як стінки і сорочки камер згоряння соплових блоків двигунів.Договір на придбання і поставку нового обладнання було заключено підприємством ще у 2018 році без залучення бюджетних коштів, виключно на гроші, зароблені у рамках виконання комерційних міжнародних контрактів.Дооснащення нової виробничої ділянки та впровадження інноваційних технологій забезпечить всі проміжні процеси, необхідні для створення та об'єднання усіх компонентів кінцевого продукту при серійному або унікальному виробництві корпусних деталей ракетно-космічної техніки.Монтаж верстата, навчання персоналу, пуско-налагоджувальні роботи та введення в експлуатацію будуть проведені вже після завершення карантину.***Yuzhnoye State Design Office continues to build-up the qualitatively new production site for producing the case parts from metal materials using rotational rolling technology. Recently Yuzhnoye SDO purchased new-generation equipment – rotary drawing machine produced by Germany-based Leifeld Metal Spinning AG. State-of-the-art rotary drawing machine will be used for manufacturing the axis-symmetric thin-walled products such as the wall and jacket of nozzle cluster combustion chamber in accordance with the close tolerance requirements and surface quality. Contract on purchasing and delivery of new equipment was concluded by our company in 2018, equipment was purchased with money earned by Yuzhnoye within international commercial contracts and without involvement of state budget funds.Equipping the new production site and introduction of innovation technologies will ensure all intermediate processes required for manufacturing and integration of all components for end product during the batch or individual production of space rocket hardware case parts. Installation of rotary drawing machine, personnel training, start-up and commissioning will be implemented upon the completion of quarantine period.#yuzhnoye #yuzhnoyesdo #pivdenne #південне #кбпівденне #южное #кбюжное #кбю #leifeld

Опубліковано Yuzhnoye State Design Office Середа, 27 травня 2020 р.

Договір на придбання і поставку нового обладнання на КБ «Південне» було заключено підприємством ще у 2018 році без залучення бюджетних коштів, виключно на гроші, зароблені у рамках виконання комерційних міжнародних контрактів.

Дооснащення нової виробничої ділянки та впровадження інноваційних технологій забезпечить всі проміжні процеси, необхідні для створення та об’єднання усіх компонентів кінцевого продукту при серійному або унікальному виробництві корпусних деталей ракетно-космічної техніки.

Монтаж верстата, навчання персоналу, пусконалагоджувальні роботи та введення в експлуатацію будуть проведені вже після завершення карантину.

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2018 року для виготовлення корпусних деталей з металевих матеріалів за технологією ротаційного розкочування на КБ «Південне» було запущено нову виробничу  ділянку ротаційного розкочування.

blank
Заряджання 122-мм реактивного снаряду «Тайфун-1» під час пусків 29 квітня 2020 року Фото: Генеральний штаб ЗСУ

На верстаті для ротаційного розкочування виготовлятимуть зразки корпусів з різнопрофільною внутрішньою поверхнею без зварних швів і шпонкових з’єднань. Суттєві переваги такого способу – спрощення конструкцій, зменшення їхньої ваги, підвищення надійності і міцності, скорочення часу проєктування і впровадження у виробництво, економія матеріалів і значне здешевлення виробничого процесу.

Збирання снарядів до реактивних систем залпового вогню планується розгорнути на Павлоградському механічному заводі, що спеціалізується на виготовленні твердопаливних двигунів та їх елементів.

Інформації щодо термінів реалізації проєкту наразі не відомо. Для прикладу від заяви Президента України про розробку ракетного комплексу «Вільха» у січні 2016-го року до початку його серійного виробництва у 2018-у році пройшло менше двох років.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають