9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

“Південмаш” виготовить 20 ракетних двигунів для європейського ракетоносія Vega

Державне підприємство “Південний машинобудівний завод ім. Макарова” (ЮМЗ, Дніпро) продовжить поставки серійних маршових двигунів для четвертої ступені європейської ракети-носія легкого класу Vega.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Між КБ “Південне”, заводом “Південмаш” та італійською компанією Avio SpA були підписані “документи про продовження проекту Vega в середньостроковій перспективі”.

Українська і європейська сторони продовжили до 2020 року контракт на поставку маршового двигуна для 4-го ступеня РН Vega RD-868P розробки ДП “Конструкторське бюро “Південне” і виробництва Південмаш.

Згідно з контрактом передбачається виготовлення та поставка українською стороною 20 двигунів РД-868Р.

РН Vega розроблена ESA спільно з Італійським космічним агентством (ASI). Вона призначена для виведення на сонячно-синхронну орбіту висотою 1200 км супутників масою до 1200 кг або на полярну орбіту висотою 700 км супутників масою 1500 кг.

Контракт на розробку, кваліфікацію і поставку маршового двигуна четвертого ступеня для РН Vega між ГКБ “Південне”, ДП “Південмаш” і італійської Avio SpA був підписаний в лютому 2004 року. У рамках контракту «КБ Південне» розробило маршовий двигун VG 143, що входить до складу рідинної рушійної установки розгінного блоку ракети-носія. Він призначений для створення тяги, управління вектором тяги, здійснення маневрування розгінного блоку, відведення розгінного блоку з орбіти.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають