9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

«Південмаш» планує укласти новий контракт на поставку 12 додаткових блоків першого ступеня для ракети-носія Antares

ДП «Південний машинобудівний завод ім. Макарова» готує на 2018 рік розширення промислової кооперації з американською компанією Orbital ATK Inc. за програмою ракети-носія середнього класу Antares

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ITC.ua.

Як заявляє джерело в керівництві ЮМЗ, в 2018 році підприємство очікує отримання нового, додаткового замовлення американської сторони на поставку в США основної конструкції першого ступеня для ракети-носія Antares.

«На сьогоднішній день співпраця за програмою забезпечується «Южмашем» в рамках укладеного з американською компанією в 2008 році контракту на поставку 14 основних блоків першого ступеня РН Antares. На сьогодні 10 з них вже відвантажені замовникові, поставка ще чотирьох виробів запланована на 2018 рік», – повідомив співрозмовник.

Разом з тим, з огляду на подальші плани по запуску ракет Antares, американській стороні можуть знадобитися додаткові блоки першого ступеня. І українська компанія готова їх надати.

«З огляду на, що річна потреба в РН Antares до 2025 року, за даними американців, становить 2 пуски на рік, сьогодні ми відпрацьовуємо з нашими партнерами плани з оформлення додаткового замовлення на поставку в рамках програми ще 12 основних конструкцій першого ступеня понад чинного контракту», – зазначив він.

При цьому уточнюється, що, «згідно з домовленістю, укладання нової угоди з Orbital OTK планується на 2018 рік».

Останні новини:

Зараз читають