9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 21 Жовтня, 2021

«Південмаш» планує укласти новий контракт на поставку 12 додаткових блоків першого ступеня для ракети-носія Antares

 • ДП «Південний машинобудівний завод ім. Макарова» готує на 2018 рік розширення промислової кооперації з американською компанією Orbital ATK Inc. за програмою ракети-носія середнього класу Antares

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ITC.ua.

  Як заявляє джерело в керівництві ЮМЗ, в 2018 році підприємство очікує отримання нового, додаткового замовлення американської сторони на поставку в США основної конструкції першого ступеня для ракети-носія Antares.

  «На сьогоднішній день співпраця за програмою забезпечується «Южмашем» в рамках укладеного з американською компанією в 2008 році контракту на поставку 14 основних блоків першого ступеня РН Antares. На сьогодні 10 з них вже відвантажені замовникові, поставка ще чотирьох виробів запланована на 2018 рік», – повідомив співрозмовник.

  Разом з тим, з огляду на подальші плани по запуску ракет Antares, американській стороні можуть знадобитися додаткові блоки першого ступеня. І українська компанія готова їх надати.

  «З огляду на, що річна потреба в РН Antares до 2025 року, за даними американців, становить 2 пуски на рік, сьогодні ми відпрацьовуємо з нашими партнерами плани з оформлення додаткового замовлення на поставку в рамках програми ще 12 основних конструкцій першого ступеня понад чинного контракту», – зазначив він.

  При цьому уточнюється, що, «згідно з домовленістю, укладання нової угоди з Orbital OTK планується на 2018 рік».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Порт Ніка-Тера прийняв найдовше судно у своїй історії

  Порт Ніка-Тера, що входить в структуру Group DF, прийняв судно з найбільшою довжиною у своїй історії –...

  У Міноборони створили Департамент державного гарантування якості

  Для вдосконалення взаємодії з виконавцями оборонних закупівель у Міністерстві оборони створено Департамент державного гарантування якості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» № 1807-ІХ.

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Передане Україні науково-дослідне судно “Belgica” увійшло у Чорне море

  Науково-дослідне судно України “Belgica” увійшло у Чорне море і взяло курс на Одесу. Прибуття судна очікується протягом...

  В Україні зафіксоване рекордне падіння виробництва солодощів

  Про це заявив президент асоціації “Укркондпром” Олександр Балдинюк, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УНН.

  Рівненська АЕС збільшила потужність двох енергоблоків

  На Рівненській атомній електростанції збільшили потужність енергоблоків №2 та №4. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.