9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

“Південмаш” підписав новий контракт на виробництво ракет з США

Південний машинобудівний завод підписав новий контракт з американськими партнерами на тему ракетоносія “Антарес”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Як повідомляє пресслужба підприємства, йдеться про замовлення на виготовлення основної конструкції першого ступеня (ОКПС) №№ 21 та 22.

Зазначають, що ситуація тривалий час була невизначеною, оскільки майбутнє проєкту залежало від позиції NASA.

Наразі замовник визначився зі зміною ракети-носія, що дозволило укласти договір. Щобільше, очікується додаткове підтвердження NASA, після якого можна буде домовлятися про виробництво ще кількох ОКПС.

“Багато в чому нашу перспективу визначало і те, як ми покажемо себе у 2021 році на виробах (ступенях ракет – ред.) №17 та №18″, – пояснив перший заступник генерального директора з економіки та фінансів Костянтин Завгородній. – Американці дуже вимогливо ставляться до таких речей, як дотримання договірних зобов’язань, особливо щодо термінів, ув’язування всіх технічних деталей, а також організаційних формальностей. Багато нюансів виникають не тільки під час виробництва, а й під час здачі продукції замовнику. Працівники заводу (кожен на своїй ділянці) намагалися не підвести. Ми вклалися у терміни, і прийом пройшов без зауважень. За що дякую всьому колективу”.

Своєю чергою американська сторона виконала свою обіцянку і підписали важливий для українського підприємства контракт. Це дозволить завантажити “Південмаш” (хоч і не в тому обсязі, який необхідний для його підйому) на найближчі два-три роки.

“Додам, що це не єдина позитивна новина. Раніше цього року було підписано додаткові (і дуже солідні) контракти з компанією «Антонов» на виготовлення комплектів шасі для літаків Ан-178 та розширення співпраці з ними в авіаційній тематиці. Робота з них вже розпочато. Ми й надалі працюватимемо над поповненням портфеля замовлень нашого підприємства”, – зазначає Костянтин Завгородній.

Останні новини:

Зараз читають