9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Південмаш очікує у 2017 році збільшення навантаження підприємства в два рази

blank
ITC.ua

Південний машино-будівний завод очікує збільшення навантаження підприємства, в 2017 році буде збільшення ще більш ніж в два рази.

Також було відмічено що дно кризи подолано, у 2016 році південний машино-будівний завод в півтора рази збільшив завантаження підприємства, а вже в 2017 році плануєтся збільшення обсягу виробництва в два рази, що підтверджено вже подпісанними контрактами, йдеться у повідомленні прес-центру південмаш.

Пресс-служба також підкреслила що держава більше трьох років займало вичікувально-споглядальну позицію, відмовляючи, по суті, в ефективній підтримці підприємству. Був прийнятий ряд заходів нормативного та організаційного характеру, які дозволили, зокрема, значно скоротити заборгованість по заробітній платі, а також повністю погасити борги, що накопичилися за енергоносії.

Нагадаємо що у січні 2013 року стався аварійний запуск «Зеніту» з акваторії Тихого океану в рамках програми «Морський старт», і з того часу запуски припинилися. Ясність з майбутнім програми з’явилася лише в кінці 2016 року, після того як визначився майбутній власник активів комплексу «Морський старт» (S7 Group), який оголосив про свої плани по відновленню пусковий активності на комплексі «Морський старт» з 2018 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають