9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Наступного тижня NASA запустить РН Antares з вантажем для МКС

Черговий запуск розробленої і створеної в Україні ракети-носія (РН) середнього класу Antares у рамках контракту NASA щодо забезпечення комерційних постачальницьких послуг (CRS) Міжнародної космічної станції (МКС) намічений на 15 листопада.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням на сайті NASA, запуск РН Antares з космічною вантажівкою Cygnus у рамках місії американської Northop Grumman CRS-10 зі Середньоатлантичного регіонального космодрому на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) запланований на 15 листопада на 11:49 З Києву (4:49 а .m. EST).

У рамках місії космічна вантажівка Cygnus повинна доставити за допомогою РН Antares на МКС черговий вантаж для екіпажу та проведення наукових експериментів в області біології та біотехнологій.

Даний пуск повинен стати десятою, починаючи з 2013 року, місією по доставці вантажів на МКС, яка забезпечується в рамках контракту CRS NASA. Попередній, дев’ятий пуск за програмою забезпечений у травні 2018 року.

Україна співпрацює з США по проекту РН Antares з 2008 року. Основна конструкція першого ступеня РН спроектована ДП “КБ “Південне” і виготовлена ​​на ДП “Південмаш”(обидва Дніпро, Україна). В кооперації за проектом також беруть участь українські “Хартрон-АРКОС”, “Хартрон-ЮКОМ”, “ЧеЗаРа”, “Рапід”.

Згідно з озвученими у 2018 році даними американської сторони, річна потреба в РН Antares до 2025 року становить 2 пуски на рік. До кінця 2018 року планується здійснити чотири пуски, з 2019 по 2024 рік – ще шість.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають