9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Наступного тижня NASA запустить РН Antares з вантажем для МКС

 • Черговий запуск розробленої і створеної в Україні ракети-носія (РН) середнього класу Antares у рамках контракту NASA щодо забезпечення комерційних постачальницьких послуг (CRS) Міжнародної космічної станції (МКС) намічений на 15 листопада.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Згідно з повідомленням на сайті NASA, запуск РН Antares з космічною вантажівкою Cygnus у рамках місії американської Northop Grumman CRS-10 зі Середньоатлантичного регіонального космодрому на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) запланований на 15 листопада на 11:49 З Києву (4:49 а .m. EST).

  У рамках місії космічна вантажівка Cygnus повинна доставити за допомогою РН Antares на МКС черговий вантаж для екіпажу та проведення наукових експериментів в області біології та біотехнологій.

  Даний пуск повинен стати десятою, починаючи з 2013 року, місією по доставці вантажів на МКС, яка забезпечується в рамках контракту CRS NASA. Попередній, дев’ятий пуск за програмою забезпечений у травні 2018 року.

  Україна співпрацює з США по проекту РН Antares з 2008 року. Основна конструкція першого ступеня РН спроектована ДП “КБ “Південне” і виготовлена ​​на ДП “Південмаш”(обидва Дніпро, Україна). В кооперації за проектом також беруть участь українські “Хартрон-АРКОС”, “Хартрон-ЮКОМ”, “ЧеЗаРа”, “Рапід”.

  Згідно з озвученими у 2018 році даними американської сторони, річна потреба в РН Antares до 2025 року становить 2 пуски на рік. До кінця 2018 року планується здійснити чотири пуски, з 2019 по 2024 рік – ще шість.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Зараз читають

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  У столиці відновлюють одну з башт Київської фортеці

  У Києві триває відновлення однієї з башт Київської фортеці.Як пише Вечірній Київ, башту №4...

  У Дніпрі реконструюють палац спорту «Метеор»

  У Дніпрі реконструюють універсальний Палац спорту «Метеор», що наразі знаходиться у занедбаному стані.