9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

На заводі Південмаш пройшла перевірка виробництва ракет-носіїв “Зеніт”

Представники S7 Space в рамках програми «Морський старт» відвідали Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. А.М.Макарова» та Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля» для оцінки стану виготовлення замовлених ракет-носіїв «Зеніт».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії S7 Space.

В ході візиту було проведено оцінку поточного стану знаходяться в виготовленні трьох ракет-носіїв «Зеніт», замовлення на які раніше був розміщений S7 Space.

Було проведено огляд виробів, що виготовляються з відвідуванням цехів заводу. Представники S7 Space відзначили, що виготовлення замовлених ракет-носіїв «Зеніт» йде відповідно до встановлених графіків і дотриманням вимог щодо якості. В ході зустрічі сторони обговорили низку питань, пов’язаних з виготовленням, комплектацією та постачанням замовлених ракет.

Також відбулися робочі зустрічі з керівництвом ДП «КБ «Південне» і ДПГЗ ДКАУ, на яких обговорювалися питання авторського нагляду, контролю ходу виготовлення ракет-носіїв «Зеніт» і пропозиції щодо подальшої співпраці в рамках програми «Морський старт».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають