9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Молоді інженери з Дніпра створили ракету

Творчий колектив з Дніпра Dnipro Sky Lab представив новаторську розробку бюджетної космічної ракети на конкурсі космічних стартапів Sikorsky Challenge, що пройшов у Києві.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Крила“.

Ракета призначена для виведення на орбіту малих (до 3 кг) супутників. Молоді інженери привезли в столицю одну зі ступенів майбутньої ракети.

Ми працюємо інженерами в одному з науково-дослідних інститутів Дніпра, а у вільний час будуємо ракету. У нас є невелика майстерня, де ми проектуємо і будуємо складові майбутньої ракети. А випробування керівництво дозволяє проводити на полігоні нашого інституту, оскільки ця розробка співзвучна з тематикою, якою займається НДІ, — розповів учасник команди Dnipro Sky Lab Василь Степанів

Інженери розділили проект на чотири етапи. Почали з тестування палива і діючих моделей реактивних двигунів. Останнім етапом стануть запуски дослідних екземплярів ракети в космос.

Розробники намагаються використовувати найбільш доступні за ціною матеріали, комплектуючі та паливо. Про ціну майбутньої ракети говорити поки зарано.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають