9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Компанія FED веде розробку та виробництво гідравлічної системи для вантажних супутників Південної Кореї

 • У 2017 році експорт продукції компанії FED виріс в 3,25 рази. Зниження продажів на внутрішньому ринку пов’язане з тим, що українські літаки, на яких встановлені агрегати компанії FED, практично не експлуатуються на вітчизняному ринку.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Крылья“.

  У 2017 році експорт продукції компанії FED (ПрАТ «ФЕД») в порівняння з 2016 роком виріс в 3,25 рази. Зростання промислового виробництва в 2017 році по відношенню до 2016 року склав 35%.

  Найбільш перспективними залишаються ринки Східної та Південно-Східної Азії. В цьому році компанія FED спільно компаніями-членами інноваційного аерокосмічного кластера «Мехатроніка» планує реалізувати ряд проектів з виробництва агрегатів для ракетно-космічної техніки.

  Южная Корея установит украинские системы управления для грузовых спутников

  Виріс обсяг реалізації продукції і послуг в минулому році, у порівнянні з 2016 роком. Його зростання пов’язане з тим, що в 2016-му році наша команда добре попрацювала за двома напрямками. Перше, за контрактами з нашими азіатськими партнерами, з яким протягом 2016 року були проведені активні переговори. З 2016-му році був підготовчий процес, протягом якого ми закладали фундамент для наших майбутніх проектів. Розуміючи, що ми отримаємо ці контракти, була проведена підготовка виробництва в термін. Це в 17-му році дало нам можливість виробити продукцію, поставити її партнерам, відвантажити і отримати кошти. Втричі великий напрям, яке в 16-му році теж активно опрацьовувалася нашою командою – це поставки приводів і генераторів нашим українським спец. експортерам, які мали контракти в Китаї і Індії. Я б сказав, що ці два великих напрямки і дали нам такий стрибок, – заявив перший заступник голови правління компанії FED Олександр Попов.

  Одна з основних цілей політики компанії – безперервний розвиток, розширення виробничих можливостей компанії. Практично всі контракти – це нова продукція, нові розробки.

  Ми, спільно з нашими українськими компаніями, ведемо самостійний пошук нових ринків і майбутніх проектів. Ми змушені шукати ринки і в цьому плані ми працюємо з нашими партнерами по інноваційному аерокосмічному кластеру «Мехатроніка»: «Мотор Січ», «Івченко Прогрес», «КБ Південне», з холдинговою компанією «Артем» Також активно працюємо з «Укрспецекспортом». З усіма перерахованими компаніями ми в минулому році уклали угоду про спільні проекти, а зараз маємо тверді контракти і виконуємо поставки агрегатів для ракетно-космічної техніки. Наприклад, з компанією «Укрспецекспорт» для Кореї розробляємо і виробляємо гідравлічну систему для вантажного супутника, – заявив перший заступник голови правління компанії FED Олександр Попов.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Зараз читають

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним...

  «Темп-3000» представив нові захисні шоломи (фото)

  НВП «Темп-3000» на виставці «Зброя та безпека 2021» представило захисні шоломи 4-х розмірів (S, М, L та...

  КБ «ЛУЧ» вже виготовляє ракетний комплекс «Вільха» для ОАЕ

  Київське державне КБ «ЛУЧ» вже виготовляє ракети комплексу «Вільха» на замовлення Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ).

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в...