9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Компанія FED веде розробку та виробництво гідравлічної системи для вантажних супутників Південної Кореї

У 2017 році експорт продукції компанії FED виріс в 3,25 рази. Зниження продажів на внутрішньому ринку пов’язане з тим, що українські літаки, на яких встановлені агрегати компанії FED, практично не експлуатуються на вітчизняному ринку.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Крылья“.

У 2017 році експорт продукції компанії FED (ПрАТ «ФЕД») в порівняння з 2016 роком виріс в 3,25 рази. Зростання промислового виробництва в 2017 році по відношенню до 2016 року склав 35%.

Найбільш перспективними залишаються ринки Східної та Південно-Східної Азії. В цьому році компанія FED спільно компаніями-членами інноваційного аерокосмічного кластера «Мехатроніка» планує реалізувати ряд проектів з виробництва агрегатів для ракетно-космічної техніки.

Южная Корея установит украинские системы управления для грузовых спутников

Виріс обсяг реалізації продукції і послуг в минулому році, у порівнянні з 2016 роком. Його зростання пов’язане з тим, що в 2016-му році наша команда добре попрацювала за двома напрямками. Перше, за контрактами з нашими азіатськими партнерами, з яким протягом 2016 року були проведені активні переговори. З 2016-му році був підготовчий процес, протягом якого ми закладали фундамент для наших майбутніх проектів. Розуміючи, що ми отримаємо ці контракти, була проведена підготовка виробництва в термін. Це в 17-му році дало нам можливість виробити продукцію, поставити її партнерам, відвантажити і отримати кошти. Втричі великий напрям, яке в 16-му році теж активно опрацьовувалася нашою командою – це поставки приводів і генераторів нашим українським спец. експортерам, які мали контракти в Китаї і Індії. Я б сказав, що ці два великих напрямки і дали нам такий стрибок, – заявив перший заступник голови правління компанії FED Олександр Попов.

Одна з основних цілей політики компанії – безперервний розвиток, розширення виробничих можливостей компанії. Практично всі контракти – це нова продукція, нові розробки.

Ми, спільно з нашими українськими компаніями, ведемо самостійний пошук нових ринків і майбутніх проектів. Ми змушені шукати ринки і в цьому плані ми працюємо з нашими партнерами по інноваційному аерокосмічному кластеру «Мехатроніка»: «Мотор Січ», «Івченко Прогрес», «КБ Південне», з холдинговою компанією «Артем» Також активно працюємо з «Укрспецекспортом». З усіма перерахованими компаніями ми в минулому році уклали угоду про спільні проекти, а зараз маємо тверді контракти і виконуємо поставки агрегатів для ракетно-космічної техніки. Наприклад, з компанією «Укрспецекспорт» для Кореї розробляємо і виробляємо гідравлічну систему для вантажного супутника, – заявив перший заступник голови правління компанії FED Олександр Попов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають