9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського спільно з енергетичним Альянсом виготовлятимуть продукцію космічного призначення

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Альянс «Нова енергія України» підписали Меморандум про співробітництво.

Своїми підписами документ скріпили ректор університету академік НАН України Михайло Згуровський та голова правління Альянсу Валерій Боровик. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Участь у церемонії підписання взяли виконавчий директор Альянсу «Нова енергія України» Павло Качур і проректор з наукової роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Ільченко.

Метою налагодження співробітництва є реалізація проектів з проектування та виготовлення продукції космічного призначення в інтересах України, реалізація спільно виготовленої продукції на зовнішніх ринках, а також об’єднання зусиль для пошуку інвестицій для виконання цих завдань.

Для досягнення цієї мети університет і Альянс розглянуть можливість створення консорціуму, який реалізуватиме конкретні проекти за вказаними напрямами. Сам Меморандум є основою для укладання договорів, що детально регулюватимуть питання співробітництва між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Альянсом «Нова енергія України», а також проведення відповідних робіт.

Альянс «Нова Енергія України» – це добровільна громадська ініціатива, яку створено з метою побудови якісно нової політики енергоефективності та енергозбереження у зв’язку з інтеграцією України у світове співтовариство в умовах зростаючого дефіциту паливно-енергетичних ресурсові планети. Альянс об’єднує ділові кола, представників місцевих органів влади, професійні інженерно-технічні та академічні спільноти та громадські організації. Один із нових напрямів його діяльності – розробка і впровадження космічних технологій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають