9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

КБ Південне зібрало та випробовує космічний апарат дистанційного зондування Землі “Січ-2-1”

В цьому році КБ «Південне» завершило збирання льотного зразка космічного апарата дистанційного зондування Землі «Січ-2-1».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«В цьому році КБ «Південне» завершило збирання льотного зразка космічного апарата дистанційного зондування Землі «Січ-2-1». Вже розпочаті його випробування», – йдеться в повідомленні прес-служби КБ «Південне» у Facebook.

Зазначається, що КБ продовжує збирати льотний зразок космічного апарата наукового призначення «Мікросат-М» – завершити його збирання та розпочати випробування планується у 2020 році.

Як поінформували у “Південному”, в межах реалізації проєктів супутникових платформ наукового і прикладного призначення CubeSat і YuzhSat-1 конструкторське бюро вже на етапі виготовлення і відпрацювання комплектуючих.

Крім того, у 2019 році виготовлено і випробувано дослідну конструкцію двигунної установки та габаритно-динамічний макет супутника GS-1 формату CubeSat. Вже проведені функціональні випробування транспортно-пускового контейнера. Також проведено перший етап вогневих випробувань дослідної двигунної установки малої тяги на «зеленому» монопаливі.

Завершити збирання льотних моделей цих космічних апаратів на підприємстві планують у 2020 році.

У наступному році КБ «Південне» планує виготовити габаритно-динамічний макет космічного апарата «Січ-2М» для оптико-електронного спостереження Землі з високою роздільною здатністю, який забезпечить Україну власними високоякісними цифровими знімками заданих ділянок земної поверхні у панхроматичному, багатоспектральному й інфрачервоному діапазонах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають