9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 17 Вересня, 2021

КБ “Південне” відзначило 20-ту річницю виводу на орбіту супутника “Океан-О”

 • “Океан-О” є найважчим та найскладнішим супутником розробки конструкторського бюро. Супутник «Океан-О» вагою понад 6 тонн був призначений для комплексних досліджень в галузі дистанційного зондування Землі: дослідження природних ресурсів і Світового океану, вирішення завдань природокористування, екологічного моніторингу, попередження і контролю надзвичайних ситуацій.

  Супутник “Океан-О” був виведений на орбіту 17 липня 1999 ракетоносієм «Зеніт». Супутник мав на своєму борту радіолокаційну, радіометричну, оптико-електронну апаратуру видимого і теплового діапазонів спектра, широкосмугову радіолінію, а також апаратуру збору та передачі інформації, що забезпечує оптичну і мікрохвильову зйомку з низьким, середнім і високим дозволом.

  За час роботи (два з половиною років) «Океан-О» передав десятки тисяч знімків високої якості для 74 організацій-споживачів, які допомогли в забезпеченні безпеки судноплавства і вибору оптимальних маршрутів суден в умовах льодової обстановки; виявленні районів забруднення поверхні морів і океанів; вивченні континентального шельфу; визначенні та прогнозуванні термодинамічної стану Світового океану; визначенні полів вітрів, водозапасу хмар і меж зон опадів і їх інтенсивності; визначенні фізичного стану льодового покриву; контролі стану рослинності та грунту; фіксуванні лісових і степових пожеж; визначенні родовищ нафти, газу та інших корисних копалин; зборі контактних даних з морських інформаційних платформ і передачі їх в центри обробки.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  На Житомирщині відкрили новий завод із заморожування ягід та фруктів (фото)

  Українська компанія Alte Foods побудувала та ввела в експлуатацію високотехнологічний завод із заморожування ягід та фруктів.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної...

  В рамках спорудження Північного обходу міста Рівне відкрито нову естакаду (фото)

  За новозбудованій естакаді в Рівненській області, яка є частиною Північного обходу міста Рівне, відкрито рух для автомобільного...

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.