9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

КБ «Південне» відвідали представники канадської космічної компанії (фото)

Державне підприємство «КБ «Південне» відвідала делегація з Канади та провела зустріч з представниками української ракето-космічної галузі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу КБ «Південне»

20 жовтня 2021 року ДП «КБ «Південне» прийняло офіційну делегацію канадської компанії Maritime Launch Services (MLS) у складі: президента компанії Стіва Матьє, директора з безпеки Ярослава Пустового та президента інвестиційної компанії Jacobcapital Management Inc. Саші Якоба, який є членом ради директорів компанії MLS.

blank
Делегація канадської компанії Maritime Launch Services на КБ “Південне”

У ході зустрічі, у якій також взяли участь керівники ДП ВО «Південний машинобудівний завод», сторони обговорили практичні кроки реалізації спільного українсько-канадського проєкту «Циклон-4М» та розглянули низку питань пов’язаних із розробкою ракети-носія «Циклон-4М» та створенням космодрому, який будуватиметься біля містечка Кансо у канадської провінції Нова Шотландія. Гостям продемонстрували технічні можливості підприємств під час відвідування виробничих та випробувальних дільниць Південмашу та КБ «Південне».

blank
Делегація канадської компанії Maritime Launch Services на КБ “Південне”

Стів Матьє запросив представників КБ «Південне» та Південмашу, як основних партнерів та виконавців Проєкту з української сторони, взяти участь в офіційній церемонії закладки першого каменю майбутнього космодрому в Кансо, яка запланована на другу половину листопада 2021 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають