9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

КБ «Південне» спільно з Національною академією наук проведуть запуск платформи у космос для дослідження аерозолів

КБ «Південне» і Головна астрономічна обсерваторія НАН України в тісній співпраці ведуть роботи з підготовки космічного наукового експерименту АЕРОЗОЛЬ-UA.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу КБ “Південне”.

Основне завдання цього експерименту – дослідження найменш вивченого компонента атмосфери – аерозолів, для створення бази даних з основними характеристиками тропосферних і стратосферних аерозольних й хмарних частинок і їх глобальному просторовому і тимчасовому розподілі в атмосфері Землі.

Така база необхідна для оцінки впливу аерозолів на погоду, клімат та ступінь забруднення навколишнього середовища.

Експеримент буде реалізовано з використанням скануючого поляриметра СканПол та імідж-поляриметра (МСІП) розробки Головної астрономічної обсерваторії НАН України.

Ці прилади (СканПол та МСІП) будуть встановлені на розроблену КБ «Південне» мікросупутникову платформу YuzhSat, яка призначена, у тому числі, і для проведення наукових експериментів і космічних досліджень.

Нагадаємо, що платформа YuzhSat може забезпечити розміщення корисного навантаження загальною масою до 30 кг для проведення науково-технологічних експериментів на навколоземних орбітах висотою від 450 до 1000 км.

Переваги мікросупутникової платформи YuzhSat:
1. Відносна дешевизна.
2. Принцип модульності.
3. Простота модернізації та вдосконалення для інтеграції з різними типами корисного навантаження.

КБ «Південне»: мікросупутникова платформа YuzhSat

?? КБ «Південне» і Головна астрономічна обсерваторія НАН України в тісній співпраці ведуть роботи з підготовки космічного наукового експерименту АЕРОЗОЛЬ-UA. Основне завдання цього експерименту – дослідження найменш вивченого компонента атмосфери – аерозолів, для створення бази даних з основними характеристиками тропосферних і стратосферних аерозольних й хмарних частинок і їх глобальному просторовому і тимчасовому розподілі в атмосфері Землі.Така база необхідна для оцінки впливу аерозолів на погоду, клімат та ступінь забруднення навколишнього середовища.Експеримент буде реалізовано з використанням скануючого поляриметра СканПол та імідж-поляриметра (МСІП) розробки Головної астрономічної обсерваторії НАН України.Ці прилади (СканПол та МСІП) будуть встановлені на розроблену КБ «Південне» мікросупутникову платформу YuzhSat, яка призначена, у тому числі, і для проведення наукових експериментів і космічних досліджень. ✔️ Нагадаємо, що платформа YuzhSat може забезпечити розміщення корисного навантаження загальною масою до 30 кг для проведення науково-технологічних експериментів на навколоземних орбітах висотою від 450 до 1000 км.? Переваги мікросупутникової платформи YuzhSat:1. Відносна дешевизна. 2. Принцип модульності.3. Простота модернізації та вдосконалення для інтеграції з різними типами корисного навантаження.? Дивіться це відео у Full HD якості на нашому каналі у YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=zULBFA1aLcs#yuzhnoye #pivdenne #південне #кбпівденне #южное #кбюжное #кбю #dnipro #dnepr #дніпро #днепропетровск #дніпропетровськ #ukraine #space #южсат #yuzhnoyesdo #yuzhsat #nanu #нануНаціональна академія наук України Головна астрономічна обсерваторія НАН України

Опубліковано Yuzhnoye State Design Office Середа, 30 травня 2018 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають