9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

КБ “Південне” освоїло технології 3D-друку при створенні перспективних ракетних двигунів

ДП “Конструкторське бюро “Південне ім. Янгеля” (Дніпро) успішно впроваджує інноваційні технології 3D-друку при створенні нової ракетно-космічної техніки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Military Navigator.

Як повідомила прес-служба КБ Південне, на сьогодні підприємство вже освоїло застосування сучасних технологій так званого селективного лазерного плавлення, широко відомих як 3-D друк, при створенні перспективних рідинних ракетних двигунів (РРД).

Як зазначає прес-служба, застосування нових технологій 3D-друку при створенні ЖРД, дозволило істотно зменшити масу виробів і виключити з виробничого процесу ряд технологічних процесів, включаючи штампування, зварювання і фрезерування. Разом з тим, використання сучасних технологій забезпечує відчутну економію часу і матеріалів виробництва, скорочення відходів, а також істотне зниження впливу на виробництво людського фактора.

“Виборче лазерне плавлення дозволяє вирішувати складні технологічні завдання досвідченого і дрібносерійного виробництва деталей ракето-космічної техніки, відмовившись від проектування і виробництва спеціального оснащення”, – підкреслюють в КБ Південне.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають