9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

КБ “Південне” опублікувало відео на якому показана технологія робіт на наземному комплексі для РКК «Циклон-4М»

КБ «Південне» займає активну позицію по залученню інвестицій до економіки нашої країни. У 2017 році наше підприємство презентувало ракетно-космічний комплекс (РКК) «Циклон-4М», розроблений з досвідом успішного створення сімейств ракет-носіїв «Циклон» та «Зеніт». Це оновлений, цілком комерційний проект, який схвально сприйняла світова космічна спільнота.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу КБ “Південне”.

Ми провели кропітку роботу з оцінювання ринку пускових послуг, пошуку потенційних місць базування, мінімізації витрат на створення ракети-носія і наземного комплексу, проаналізували потреби й обмеження потенційних інвесторів, опрацьовували різноманітні технічні та юридичні питання.

За нашою оцінкою, реалізація проекту «Циклон-4М» створить нові можливості та дасть додатковий імпульс для розвитку ракетно-космічної галузі України, поліпшить високотехнологічну та інвестиційну привабливість України.

РКК «Циклон-4М» це:

  • орієнтованість на виведення корисного навантаження на низькі навколоземні орбіти (включаючи сонячно-синхронні, та, у разі потреби, виведення на орбіту Міжнародної космічної станції);
  • можливість запуску як одного, так і декількох космічних апаратів для розгортання їх угруповань;
  • нова двоступенева конструкція ракети, в основу якої покладено елементи та рішення з високим рівнем відпрацювання;
  • можливість виготовлення ракет-носіїв виключно силами підприємств української кооперації.

«Циклон-4М» – нові інвестиційні можливості для України

КБ «Південне» займає активну позицію по залученню інвестицій до економіки нашої країни. У 2017 році наше підприємство презентувало ракетно-космічний комплекс (РКК) «Циклон-4М», розроблений з досвідом успішного створення сімейств ракет-носіїв «Циклон» та «Зеніт». Це оновлений, цілком комерційний проект, який схвально сприйняла світова космічна спільнота.Ми провели кропітку роботу з оцінювання ринку пускових послуг, пошуку потенційних місць базування, мінімізації витрат на створення ракети-носія і наземного комплексу, проаналізували потреби й обмеження потенційних інвесторів, опрацьовували різноманітні технічні та юридичні питання.За нашою оцінкою, реалізація проекту «Циклон-4М» створить нові можливості та дасть додатковий імпульс для розвитку ракетно-космічної галузі України, поліпшить високотехнологічну та інвестиційну привабливість України.РКК «Циклон-4М» це: ☑ орієнтованість на виведення корисного навантаження на низькі навколоземні орбіти (включаючи сонячно-синхронні, та, у разі потреби, виведення на орбіту Міжнародної космічної станції);☑ можливість запуску як одного, так і декількох космічних апаратів для розгортання їх угруповань;☑ нова двоступенева конструкція ракети, в основу якої покладено елементи та рішення з високим рівнем відпрацювання;☑ можливість виготовлення ракет-носіїв виключно силами підприємств української кооперації.До вашої уваги технологія робіт на наземному комплексі.#yuzhnoye #pivdenne #південне #кбпівденне #южное #кбюжное #кбю #ukraine #space #rocket #cyclone4m #циклон4м #mls #MaritimeLaunchServices

Опубліковано Yuzhnoye State Design Office Понеділок, 27 серпня 2018 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають