9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Кабмін зобов’язали забезпечити «Південмаш» держзамовленнями, у тому числі – оборонними

blankВерховна Рада України зобов’язала Кабмін забезпечити «Південмаш» держзамовленнями, в тому числі – оборонними. За відповідне рішення проголосувало 232 депутати.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Defence Express.

Законодавчим актом №5113 внесені зміни в закон України “Про фінансове оздоровлення державного підприємства “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені А. М. Макарова”, згідно з яким, “підприємство погашає заборгованість перед державою щокварталу рівними частинами протягом 10 років, починаючи з 2020 року відповідно до затвердженого Кабінетом Міністрів України плану розвитку підприємства, погодженого з Комітетом Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва.

На суму заборгованості відсотки не нараховуються.

Закон доповнено статтею 21, якій доручено Кабміну забезпечити, починаючи з 2016 року, державне підприємство “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. А. Н. Макарова” державними замовленнями, в тому числі, державними оборонними замовленнями, виходячи з можливостей державного бюджету”.

Ми виходимо на нульову точку підтримки підприємства й закриття його заборгованості. У них зараз є 4 контракти, які дають можливість розпочати роботу і ми повинні не втручатися і не давати більше жодної копійки з бюджету, а Кабміну зробити нормальний фінансовий план і створити нормальні умови і держзамовлення на підприємстві «Південмаш», – зазначила під час свого виступу з трибуни парламенту народний депутат, Олександра Кужель (фракція «Батьківщина»).

Останні новини:

Зараз читають