9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Ізраїльська компанія зацікавлена у виведенні на орбіту космічного апарату «Либідь» та подальшому спільному використанні

20 лютого 2018 року в приміщенні ДКА відбулася зустріч з представниками ізраїльської компанії – оператора супутників зв’язку Spacecom.

Українську делегацію, до складу якої, крім ДКА, увійшли представники ДП «Укркосмос», очолював Голова ДКА Павло Дегтяренко. На чолі ізраїльської делегації був Президент та виконавчий директор Spacecom Девід Поллак. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДКА України.

Сторони відзначили позитивний досвід співпраці Spacecom та ДП «Укркосмос» стосовно оренди ресурсу космічного апарату AMOS-7 та в рамках реалізації проекту «Країна ТБ».

Крім того, було обговорено стан виконання проекту щодо створення Національної системи супутникового зв’язку України. Зокрема, представники ізраїльської сторони висловили зацікавленість компанії в успішному виведенні на орбіту космічного апарату «Либідь» та введенні його в експлуатацію з метою подальшого його спільного використання.

«Країна ТБ» – це супутникова технологічна телемережа для обміну контентом між регіональними телеканалами. Технічну підтримку роботи мережі забезпечує «Укркосмос», надавши для цього ресурс свого супутникового телепорту. мережа «Країна ТБ» розглядається як основа для створення супутникової платформи регіонального телебачення.

«Либідь» — перший український геостаціонарний телекомунікаційний супутник. Призначений для формування Національної системи супутникового зв’язку України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають