9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Фахівці конструкторського бюро «Південне» прибули до США для підготовки пуску ракетоносія «Антарес»

З України до США прибула група фахівців Конструкторського бюро «Південне». Завдання групи — підготувати до чергового пуску ракету-носій «Антарес», яка на замовлення NASA два рази на рік доставляє вантажі на МКС. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на офіційну сторінку КБ Південне у facebook.

Команда фахівців ДП «КБ «Південне», переважна більшість в якій становить молодь, складає 16 осіб. Всі вони були розміщені в готелі Residence Inn Marriott у м. Солсбері, штат Меріленд. Після завершення двотижневого карантину члени команди приступили до виконання робіт у Центрі космічних польотів на острові Воллопс, де розпочали проводити випробування систем основної конструкції першого ступеня РН «Антарес», а саме: операції по приведенню наземного випробувального обладнання систем вимірювань і керування в готовність до електровипробувань; автономні перевірки бортової системи керування і бортової системи вимірювання; спільні випробування бортових систем керування і вимірювання та спільні випробування систем вимірювання, керування та системи керування компанії «Орбітал».

Крім того фахівці “КБ “Південне” супроводжують монтажно-стикувальні роботи по збиранню систем основної конструкції першого ступеня РН «Антарес», проводять перевірки систем основної конструкції першого ступеня РН «Антарес» на герметичність, перевірку стикування відсіку утримання до основної конструкції першого ступеня РН «Антарес», виконують роботи з монтажу на відсік утримання комплектуючих елементів та приведенню механізмів утримання у робоче положення та багато інших робіт.

Ракетоносій «Антарес» складається з двох ступенів та космічного вантажного корабля Cygnus (третій ступінь). Основну конструкцію першого ступеня PH «Антарес» розробило ДП «КБ «Південне», а виготовляється він в Україні на ДП «ВО «ПМЗ» у кооперації з низкою українських підприємств.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають