9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Дніпровський космічний кластер підписав перший меморандум про співпрацю

У вівторок в Києві Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установу Володимир Ставнюк а Голова правління Дніпровського космічного кластеру Євген Рокитський уклали Меморандум про співпрацю в розвитку інноваційної діяльності, підтримці стартапів, інвестицій в аерокосмічну, машинобудівну та інформаційно-комунікаційну галузі.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Дніпровського космічного кластеру.

Меморандум закладає основи співпраці партнерів у визначенні наявних інноваційних можливостей, та підтримці стартапів в Україні.

Партнери сприятимуть експертними, комунікаційними та управлінськими та інвестиційними ресурсами реалізації проектів учасників екосистеми Дніпровського космічного кластеру.

Особливий інтерес для співпраці складатимуть проекти з створення сучасних ракетоносіїв, акумуляції енергії, надлегких та надміцних матеріалів.

Фото Dnipro Space Cluster.

ДКК відтепер може розраховувати на тісну співпрацю з структурними підрозділами ДІФКУ, що підтримують інноваційні проекти, та здійснюють їх спів-фінансування. Зокрема на виконання положень Меморандума протягом червня-липня ц.р. планується спільне проведення Круглого столу з інновацій у авіакосмічній галузі (м. Київ) та Семінару з венчурного фінансування (м. Дніпро).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають