9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Дніпропетровська область виділить мільйон доларів на запуск українського супутника

З обласного бюджету Дніпропетровської області планують виділити 1 мільйон доларів на співфінансування запуску нового українського супутника, повна вартість запуску якого складає 8-10 млн доларів.

Про це повідомив у Facebook заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “Україна сьогодні“.

Депутат повідомив, що за його ініціативою в Дніпрі проходить перше виїзне засідання парламентського комітету з питань економічного розвитку, що зібрало весь космічний істеблішмент України.

На підприємствах Дніпра у сфері космічної галузі працює близько 11 тисяч унікальних фахівців, реалізація потенціалу яких залежить повністю від держави, підкреслив він.

“Перший практичний результат виїзного засідання: губернатор Дніпропетровської області Олександр Бондаренко заявив про готовність виділити з обласного бюджету 1 млн. дол. На співфінансування запуску українського супутника, виробленого в КБ Південному в Дніпрі. Мінекономіки і Космічне агентство отримають рекомендацію ініціювати фінансування цього проєкту. Супутник вже виготовлений. Вартість запуску – 8-10 млн. дол.” – написав він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають