9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Сонцезахисні системи з високим попитом

Створення інтер’єру в будинку або квартирі – важливий етап, який слідує після ремонтних робіт пов’язаних з вирівнюванням стін та заміною сантехніки. У процесі втілення дизайнерської ідеї важливу та особливу роль відіграють вікна, їх розміщення, а також сонцезахисні системи, які додаватимуть затишку, тепла та робитимуть завершальний акцент.

У виборі може допомогти досвідчена компанія Vilargo, що спеціалізується на виробництві сонцезахисних систем в Україні.

blank

Види жалюзі у компанії Vilargo

Основні види з високим попитом:

  • Горизонтальні жалюзі – встановлюються в кухонній зоні, дитячій кімнаті переважно у приватних будинках. Вони добре захищають від сонця, витончено вписуються в будь-який інтер’єр, а також доступні за ціною.
  • Вертикальні жалюзі – вони не вигорають, якісно захищають від сонячного проміння завдяки щільній тканині (поліестр).
  • Тканинні ролети – сонцезахисна система, яка чудово доповнює інтер’єр кімнати, а проста конструкція дозволяє легко за ними доглядати.
  • Жалюзі пліссе – тканина відкривається гармошкою під час використання штори, що оригінально може доповнити інтер’єр приміщення. Ідеальне рішення для нестандартних вікон, також має легкий механізм підйому штор.
  • Римські штори – елегантні та лаконічні сонцезахисні системи, які доповнюють дизайн приміщення. Їх можна кріпити на стіну, на саме вікно або навіть на стелю.
  • Жалюзі день-ніч – системи, відмінною рисою яких є тканина, що використовується. Полотно чергується з прозорих та непрозорих смужок тканин, які під час руху змінюються.

Як правильно обрати жалюзі

Варто взяти на замітку кілька корисних порад щодо розміщення сонцезахисних систем. Ідеальним варіантом для спальні (затишне, тихе місце) будуть рулонні штори або римські з хвилеподібними складками із щільних тканин в пастельних тонах.

У вітальню підійдуть прозорі римські штори, особливо якщо вікна панорамні і є ще гардини або портьєри.

На кухню краще брати жалюзі пліссе, або рулонні штори, так як тканина просочена пилевідштовхувальним складом, вони також легко переносять перепади температури і піддаються мийці.

У дитячу кімнату доречно ставити жалюзі день-ніч, або римські штори з різноманітними малюнками дитячої тематики.

Переваги компанії «Vilargo»

Компанія працює для клієнта і докладає максимально зусиль, щоб результатом і процесом роботи залишилися задоволені обидві сторони. «Vilargo» організовує виїзд додому замірника, а також надає величезний вибір тканин та кольорову гаму, максимально швидко виконує роботу (3-5 днів виготовлення), дає гарантію на рік, а також оперативне вирішення питань.

Вибираючи сонцезахисні системи, краще довіряти фахівцям, прислухатися до їхньої думки і бути впевненими, що компанія зробить усе на найвищому рівні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають