9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

SMM курси або як використовувати соціальні мережі

SMM-спеціаліст просуває бренд та продукти компанії у соціальних мережах. Він пише посади, вигадує конкурси, підбирає графіку, відповідає на коментарі користувачів. Але це не все. Сьогодні завдання SMM-фахівця набагато ширші.

Потрібно розбиратися в аналітиці, рахувати бюджет, працювати з блогерами, будувати ком’юніті та налаштовувати рекламу. У одних компаніях цим займається одна людина, а інших формуються окремі позиції. 

На курсі від ITEA https://lviv.itea.ua/courses-itea/digital-marketing/social-media-marketing-smm/ ви дізнаєтеся, які бувають напрями в SMM, як проходить типовий день спеціаліста, чому це затребувана професія і як рости в ній.

Під час курсу ви отримаєте знання та навички у сфері:

  • специфіка соціальних медіа: Facebook, Instagram;
  • правильне планування та проведення кампаній у соціальних мережах;
  • репутаційний маркетинг;
  • створення ефективного маркетингового контенту;
  • оцінка ефективності проведеної діяльності;
  • аналітика ефективності рекламної компанії та її оптимізація.

Ми зараз живемо в епоху соцмереж. Не лише через запаморочливі темпи зростання кількості користувачів соцмереж, а й у контексті їхнього зростання позицій у медіаміксі. Все більше користувачів соціальних мереж заявляють про свій інтерес до офіційних профілів брендів або компаній. Маркетологи планують збільшити бюджети на діяльність у соціальних мережах у найближчі роки. І на фоні такої “інформаційної конкуренції” все більше компаній потребують креативних спеціалістів, які зможуть грамотно та привабливо все зробити для потенційного клієнта або відвідувача вашого кінцевого ресурсу. Зараз як раз від компанії ITEA є курс Creative & Copywriting https://lviv.itea.ua/courses-itea/digital-marketing/copywriting/ який допоможе вам у майбутньому створювати різноманітні тексти для ваших каналів комунікації, розробляти креативні ідеї які та робити ваш текст таким який продає.

Соціальні медіа – це соціальна активність людей в Інтернеті. Користувачі таких веб-сайтів, як Facebook або Instagram, демонструють свій статус та налагоджують стосунки в Інтернеті будь то ділові чи особисті. Не дивно, що це явище стало величезним полем для компаній, а також для окремих осіб, які ведуть рекламну діяльність, включаючи продажі чи іміджеві кампанії. На відміну від традиційних комунікаційних каналів (телебачення, преса, радіо), соціальні медіа дозволяють взаємодіяти з користувачем соціальної мережі і детальніше аналізувати потенційну групу клієнтів, що призводить до більшої ефективності просування. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають