9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

Словаччина передасть Україні системи розмінування та медичні матеріали

У відповідь на запит про допомогу, направлений ДСНС України до EADRCC, Словаччина надасть дві машини розмінування Bozena 5 та медичні засоби на суму 1,7 мільйона євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

У рамках гуманітарної допомоги міністерство оборони Словаччини забезпечить поставку в Україну систем розмінування Bozena 5, а також медичних матеріалів та обладнання.

Відповідно до затвердженого урядом документа, поставка техніки та обладнання здійснюватиметься або безпосередньо відповідним одержувачам гуманітарної допомоги, або через механізми поставки гуманітарної допомоги, що створені в Європейському Союзі або НАТО.

blank

Зазначимо, що на тлі російської загрози, Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) готується до масштабних надзвичайних ситуацій, які можуть загрожувати мирному населенню. Євроатлантичний координаційний центр реагування на природні лиха та катастрофи (EADRCC) повідомив, що 15 лютого отримав запит України про міжнародну допомогу.

Україна просить 10 автокранів вантажністю не менше ніж 35 тонн, 10 бульдозерів типу Caterpillar D10, 10 екскаваторів типу JCB 4CX, 10 сідельних тягачів з тралами (100 тонн), 10 повнопривідних вантажівок вантажністю 20 тонн, 70 пікапів 4×4, 30 позашляховиків типу Volkswagen Crafter DC, 6 машин розмінування з дистанційним керуванням типу MV10, Minewolf або Bozena, 31 спецмашину радіаційної та хімічної розвідки, спеціальні аварійно-рятувальні водолазні станції, засоби зв’язку, рятувальне спорядження та медичні засоби.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають