9.5 C
Alba Iulia
Середа, 5 Жовтня, 2022

Шинний завод “Росава” виставили на продаж

Фабрика шин “Росава” у Білій Церкві, а також її майно, земельні ділянки та акції теплоцентралі, що належать компанії, виставляються на продаж.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Auto24.

За даними Prozorro, власність єдиного виробника шин в Україні – приватного акціонерного товариства “Росава” буде продана у рамках справи про банкрутство, відкрите у 2018 році. Аукціон заплановано на 28 вересня.

blank

Лот включає:

  • власність, транспорт, обладнання, споруди та 46 нежитлових будівель заводу у Білій Церкві із загальною площею понад 333 тис. кв. метрів;
  • три земельні ділянки у Білій Церкві на вулиці Леванівській, 83 із загальною площею понад 72 га;
  • рухомість та нерухомість, передана як застава або іпотека забезпеченого кредитора “Базис Траст”, а також майно банкрута, не передане як депозит чи іпотека третім сторонам;
  • права вимоги ПАТ «Росава» до ТОВ «Преміори» на понад 62,6 млн грн.;
  • іменні акції АТ “Білоцерківська теплоелектроцентраль” у кількості майже 435,5 тис. номінальною вартістю понад 2,5 млн грн.

Про підприємство

Білоцерківський шинний завод на сьогоднішній день є приватним акціонерним товариством “РОСАВА”, працює з 1972 року.

Третина експорту шин заводу «Росава» припадає на Євросоюз

За ці роки компанія випустила понад 180 мільйонів шин, які пройшли мільйони кілометрів по дорогам світу. На підприємстві накопичені багаті традиції, досвід і знання, які необхідні для виробництва високотехнологічної продукції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають